Крию матом страшно• 23 мая в 18:48

Что приготовить из творога, если сырники уже надоели и запеканку никто не ест?

Дюймовочка• 23 мая в 18:48
Вареники, налисники, пончики

ЖонДуан• 23 мая в 18:49
Якщо є гриль і вафельниця. То лаваш з сиром і трохи твердого додати, укроп.
Вафлі сирні, можна солодкі, можна солоні.
Млинці.
Алина-1240• 23 мая в 18:51
Я налисники люблю, но не сладкие, а творог, плавленный сыр, укроп и соль
Чорт і Шо• 23 мая в 18:53
Львовский сырник,ватрухи,блины.Треугольники с солёным творогом,печенье гусиные лапки,кекс творожный
Sugar suka• 23 мая в 18:52
Сделать перерыв и ничего нп готовить
Нічний дожор• 23 мая в 18:52
Вареники с творогом. Или вкусную запеканку.
Полтавська галушка• 23 мая в 18:53
Сирні палички в аерогрилі. Супер швидко

Джинци на Флісі• 23 мая в 18:54
Ответ дляПолтавська галушка
Сирні палички в аерогрилі. Супер швидко
рецептик пліз)
Сусідка знизу• 23 мая в 18:55
Жаренные во фритюре пирожки с джемом
Сусановна• 23 мая в 18:55
Ответ дляПолтавська галушка
Сирні палички в аерогрилі. Супер швидко
А можно рецепт?
Латвийские_Номера• 23 мая в 18:56
Якщо руки з правильного місця, то Сльози ангела або сочники.
Не кую, не мелю• 23 мая в 18:57
З сиру класне виходить тісто на пиріжки. Начинка будь-яка - капуста, яйце з зеленню, мʼясна начинка, фруктова, ягідна.
Фенте Фря• 23 мая в 18:57
на сковородке на пекарской бумаге ленивые хачапури еще делаю, творог, тертый сыр, яйцо, немного муки, зелень, соль, переворачиваю с помощью крышки и вторую сторону тоже на пекарской бумаге. У Алины Фуди рецептик видела
Полтавська галушка• 23 мая в 18:59
Ответ дляДжинци на Флісі
рецептик пліз)
Полтавська галушка• 23 мая в 18:59
Ответ дляСусановна
А можно рецепт?
Мій не такий• 23 мая в 19:00
Вафлі творожні
одиночка• 23 мая в 19:00
Делаете тесто как на оладьи , туда творог, перемешиваете и жарите.
Полтавська галушка• 23 мая в 19:00
Ще таке 100% сподобається, можна робити з творогом, мішати з твердим тертим сиром
Мій не такий• 23 мая в 19:02
Або такі таорожні лєпьохи

Мишка-шалунишка• 23 мая в 19:08
Сирні бейгли.
Цідило правди• 23 мая в 19:10
Сиркову масу з сухофруктами, глазуровані сирки.
АгатаХристя• 23 мая в 19:37
Ленивые вареники, обычные вареники с творогом
Помогалочка• 23 мая в 22:28
Ответ дляМій не такий
Або такі таорожні лєпьохи
Чи можна рецепт?
Помогалочка• 23 мая в 22:31
Ответ дляПолтавська галушка
Сирні палички в аерогрилі. Супер швидко
У вас не скручується такий пергамент по краях від жару аерогриля?, бо я на ньому щодня щось готую і краї завжди скручуються і в тому місці не пропікається як слід, після перших 5 хвилин відкриваю і обрізаю папір
Полтавська галушка• 23 мая в 22:33
Ответ дляПомогалочка
Я іх завертаю під низ
Помогалочка• 23 мая в 22:34
Ответ дляПолтавська галушка
Я іх завертаю під низ
Дякую за пораду
Якось мене не осінило
Кондуктор трамвая• 23 мая в 22:57
Добавляем чеснок, соль, укроп, майонез или сметану и на хлеб или без хлеба с яйцами всмятку обожаю
Мій не такий• 23 мая в 23:30
Ответ дляПомогалочка
Чи можна рецепт?
Все на око
400 творога, 4 яйця, мука(залежить від творога, тісто повинно бути досить густе і не дуже липнути до рук) я роблю 50/50 пшенична і кукурудзяна, сіль, розпушувач
Все вимісити, розділити на кульки, з кульок зробити такі лєпьхи. 20-25 хв в духовку
Зверху може бути що завгодно або навіть нічого