Пишу, не читаю• 14 июля 2023

Термінал city24 блокування переказу

Вчора поповнювала власну картку в терміналі city24 для monobank на суму 33тис.грн і досі гроші не зараховані на картку. В підтримці терміналу кажуть, що платіж потрапив під фін.моніторинг, оскільки перевищує ліміт в 30 тис.грн. В кого була така ситуація, як довго гроші зараховувались ?
Воздух в банке• 14 июля 2023
Не было такого, месяца 4 назад 60 тыс закидывала, ничего не блокировали. Но теперь буду знать. Ужас просто!!!

ТочноБудет• 14 июля 2023
У меня было 20 тыс,год назад примерно.
Пополняла 500 ми
Ждала инкассация,пока проверят купюры.
На третий рабочий день дошли деньги.
Сегодня сержусь• 14 июля 2023
А мне не дало закинуть больше 30 тыс в этом терминале, на монобанк тоже.30 закинула, а все что свыше, предлагало варианты куда перевести , или вернуть разницу.
БезВзяток• 14 июля 2023
Коли поповнювали, Ви не звернули увагу, що написано максимум 29999 грн? Треба було двома сумами і все
автор Пишу, не читаю • 14 июля 2023
Ответ дляБезВзяток
Так справа в тому, що поповнювала двома сумами 13 і 20 тис, 13 пропустило, а 20 ні! Тепер невідомо скільки чекати … у них ліміт на добу максимум 29999!