Мию вікна у мороз• 19 июля 2023
Порадьте майстра плиточника який зарізає кути 45 градусів гарно Київ
Мию вікна у мороз
• 19 июля 2023
Домовилась з майстром
А він тільки по прямій робить
Ванну він зробити не може гарно( сує на кут пластик…
А він тільки по прямій робить
Бабка-ежика• 19 июля 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Домовилась з майстром
А він тільки по прямій робить
я теж хотіла кути під 45, є знайомий плиткар, він таке робить, але не радить, бо через 3-5 років дуже втрачає вигляд. А я ще й керамограніт взяла, який погано ріжеться. Але пластикові кутки, то таке феее... я знайшла металеві напівкути, не знаю як пояснити, але віглядає прикольно, можете розглянути такий варіант, якщо не знайдете майстра. Ну і на обріз більше плитки закладйте ніж зазвичай, коли під кут ріжуть - більше браку і сколів
Мию вікна у мороз
• 19 июля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
На коли потрібно? З місяць ще зайняті будуть
Та мені на вересень, жовтень
Мені не горить
Просто хочу вже домовитись та чекати
Скажіть які зараз ціни будь ласка за м кв
Мені не горить
Просто хочу вже домовитись та чекати
Viktiriia-ec46• 19 июля 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Домовилась з майстром
А він тільки по прямій робить
мій чоловік з досвідом 20 років робить запил. напишіть в приватні
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 июля 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Та мені на вересень, жовтень
Мені не горить
Просто хочу вже домовитись та чекати
Мені не горить
Просто хочу вже домовитись та чекати
Спитаю ввечері та віпдовім. Плитка 450 знаю, а кути не пам´ятаю
ДелиВерка• 19 июля 2023
Вам просто треба наперед питати чи є спеціальний станок. Ну і розмір бажано вказуйте плитки. Бо не всі можуть довгу різати.
Одна_на_всей_планете• 19 июля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Если мастер не рукожоп, то отлично плитка выглядит
Viktiriia-ec46• 19 июля 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
згодна. хороші інструменти+досвід і все гарно виглядає!
Бабка-ежика• 19 июля 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Первых 3-5 лет да, потом угол крошиться, слышала и видела это
Мию вікна у мороз
• 19 июля 2023
Ответ дляБабка-ежика
І навіть керамограніт?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 июля 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Та мені на вересень, жовтень
Мені не горить
Просто хочу вже домовитись та чекати
Мені не горить
Просто хочу вже домовитись та чекати
Рез по 45 стоит так же как и евадрат плитки, 450грн.
0505439763 Сергей. Работают с напарником вдвоем,скроки не затягивают. Есть фото работ
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Неправда. Немає таких цін. Хіба що у такого майстра, для якого зарізати цей кут то найскладніше, що може бути.
Метр погонний плитки під 45° коштує 220-230 грн. Мій чоловік плиточник, працює з плиткою вже 13 років.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 30 июля 2023
Ответ дляNatalaza
Да нема питань. Хай працює.
Редиска Я• 31 июля 2023
Ответ дляNatalaza
у мого чоловіка такі самі ціни, Київ. досвід роботи понад 20 років