Акукарача• 22 июля 2023

Чому скакає тиск? Прям відчуваю, то туман в голові, то попускає, то піднімається

За день буввє від 145 на 100 до 115 на 75.
Пью кожен ранок копренесу. Раніше був лише високий. Останні два тижні почав отак скакати
автор Акукарача • 22 июля 2023
Не розумію шо робити

Упругая попка• 22 июля 2023
Шия, остеохондроз. Гіподинамія. Спочатку до терапевта беріть направлення до кардіолога вони мають призначати якщо є потреба ліки
Vova735• 22 июля 2023
Может на погоду
автор Акукарача • 22 июля 2023
Ответ дляУпругая попка
А, з шиєю якраз проблеми. В невропатолога була, почала робити зарядку Шишоніна. Призначив ще зонік, але мені від нього погано, не пью
Упругая попка• 22 июля 2023
Ответ дляАкукарача
Зарядка то добре. Робіть її правильно. Можете піти до бубновського на спеціальних тренажерах під наглядом. А взагалі лікар від тиску має призначати кардіолог
автор Акукарача • 22 июля 2023
Ответ дляУпругая попка
Уже призначив копренесу, але тоді високий був стабільно
Упругая попка• 22 июля 2023
Ответ дляАкукарача
І ще ліки треба приймати постійно!
Чавонадо• 22 июля 2023
Скільки вам років?
tushka123• 22 июля 2023
Ответ дляАкукарача
Сколько раз в день вы измеряли и в как, что уверены в этом?

хутряна володарка• 22 июля 2023
Ответ дляАкукарача
Є гіпертонія. Літом 2022 р. бували перепади АТ, іноді знижувалося до 104/64 (спека + антигіпертензивний препарат).
Літом цього року в більшості підвищений чи високий АТ. Хоча іноді бувають перепади АТ.
Але я лише 1 раз на добу на ніч вимірюю АТ. Лише коли самопочуття погіршується ще раз вимірюю АТ.

Взагалі АТ протягом дня постійно змінюється.

Як часто Ви вимірюєте АТ, що уловлюєте зміни?
автор Акукарача • 23 июля 2023
Ответ дляЧавонадо
Скільки вам років?
автор Акукарача • 23 июля 2023
Ответ дляхутряна володарка

Коли почуваю себе не дуже
Чавонадо• 23 июля 2023
Ответ дляАкукарача
Це ще дуже молодий вік для тиску. Знайдіть причину . Зробіть кт мозку з контрастом , узд сонних артерій . Ви що збираєтесь таблетки пити до кінця життя?
автор Акукарача • 23 июля 2023
Ответ дляЧавонадо
Мрт робила шиї і голови - остеохондроз і проблеми з судинами. Призначили зарядку і зонік, все