Зубачистка• 25 июля 2023

хтось навчився самомассаж шийно-комірцевої зони робити собі

для розслаблення шиї,платизми?
Тільки не треба писати тут типу "погугліть", бо цікавить чи реально вдалося Вам?
Идеальная оптимистка• 25 июля 2023
Я б краще ходила до масажиста. Нехай не так часто, бо це все кошти, але собі коли робиш, м’язи напружуєш плечові і як таким чином нормально масаж зробити? Це нереально, вони не мають бути у такому стані. А так, розслаблена, масажист все зробить. Ти і себе полікуєш, і кайфонеш.

Успокойся_Успокойся• 25 июля 2023
Не умею вставлять ссылки с ютюб:
Сахний самомассаж шеи
Поищите
Делала
Лучше стало
Но блин.. его ж делать таки надо)(
Пуки-куки• 25 июля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Скільки сеансів робили ? Робили тільки зону швз чи всю спину?
автор Зубачистка • 25 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Не умею вставлять ссылки с ютюб:
Сахний самомассаж шеи
Поищите
Делала
Лучше стало
Но блин.. его ж делать таки надо)(
багато на цю тему раніш бачила оксана левіна. ала вона рашистка - усюди кацапске лайно радить. тож ..
Мошей ницца• 25 июля 2023
автор,пытаюсь делать ,но это ж лень надо побороть+совмещаю с упражнениями для верхней части спины)
Идеальная оптимистка• 25 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Я ходила до масажистки, але від олійки, яку вона використовувала, пішла алергія в мене, на жаль( А так, десь 3-4 сеанси я була в неї. Взагалі, добре періодично проходити курс. Десь до 10 масажів, аби результат був. За один раз точно результату не буде. Сама зараз у активому пошуку гарного масажиста.
автор Зубачистка • 25 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Не умею вставлять ссылки с ютюб:
Сахний самомассаж шеи
Поищите
Делала
Лучше стало
Но блин.. его ж делать таки надо)(
оцей хлопець і відео?
Успокойся_Успокойся• 25 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
Это наш реабилитолог, киевский
Успокойся_Успокойся• 25 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
оцей хлопець і відео? https://www.youtube.com/watch?v=VBfaxsXA764
Да

автор Зубачистка • 25 июля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
згодна! але зараз живу не в україні, а тут ризиковано кудись ходити
автор Зубачистка • 25 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Да
дякую! щось таке інтуітивно роблю. але не системно, буду пробувати.
Успокойся_Успокойся• 25 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
У него там и другие упр хорошие
Главное делать)
Я периодически загораюсь, делаю, потом бросаю и так по кругу((
автор Зубачистка • 25 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
У него там и другие упр хорошие
Главное делать)
як думаєте він гей?)
Успокойся_Успокойся• 25 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
як думаєте він гей?)
Ээ как то вообще не задумывалась....
автор Зубачистка • 25 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ээ как то вообще не задумывалась....

ой яка в нього кошечка)
Шаманю второпях• 25 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Это наш реабилитолог, киевский
який? як звати? дякую
Успокойся_Успокойся• 25 июля 2023
Ответ дляШаманю второпях
який? як звати? дякую
Так там выше ж и написано)) и даже видео)
Александр сахний
Gleva• 25 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
Мені цього Сахнія і невропатолог радила, тільки не самомасаж а зарядку. Але я роблю зарядку Шишоніна
Говорю відверто• 25 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
Не робіть по ній масаж шиї, бо я вже наробила такого собі..)
Колись давно взялась за її масажі (для обличчя то пушка реально),а от шию краще б я не трогала. Через декілька тижнів такого самомасажу шиї у мене почалися проблеми з позвоночником, почала страшно боліти голова,нудити,я не могла стояти/лежати,в мене двоїлось в очах.в районі шиї почало страшно хрустіти,хоча до цього взагалі таких проблем не було

автор Зубачистка • 25 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
так я ж про те. вона оркиня. і якщо кацапську косметику радить і в війну, то явно і за солдатіков оркських на фронті молиться

недавно юту предложив як вона лист норі на шию прикладати радить. лише вкінці спойлер дає ’ну якщо щитовидка, то не раджу..’

взагалі якась продажна тіпічна орко-самка
автор Зубачистка • 25 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Александр сахний
ніьи там черкаси вказано. значить переїхав
А_я_ЛОЖУ!• 25 июля 2023
У меня для этого есть такой массажёр

Самому нереально так сделать
автор Зубачистка • 25 июля 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
У меня для этого есть такой массажёр

Самому нереально так сделать
о ні, я і гаджети такі - то несумісне... до того є родимки і пушок на шиї...
А_я_ЛОЖУ!• 25 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
У меня и родинки,и папилломы.Ролики закрыты тканью.
Успокойся_Успокойся• 25 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
Ну уехал в войну
Был в Киеве
Может из Черкасс сам