Пищалка• сегодня в 02:35

Дівчата, а вам пишуть в соціальних мережах чоловіки?

З ціллю знайомства?
Це ж не Tinder в кінці кінців
Я вже максимально обмежила повідомлення від незнайомців. Але тоді мені не можуть написати люди й по робочих питаннях.
Чому багато чоловіків досі сприймають особистий чи робочий профіль як сайт знайомств?
А вас дратують такі повідомлення?
автор Пищалка • сегодня в 03:54
Ну і чого ліпити рука-лице
Я щодо наших чоловіків
Це найкраще, що може бути до душі нам українкам
У всьому світі

автор Пищалка • сегодня в 03:56
Ответ дляКринжова баба
Это еще что! На Советнице вам может написать Советчик!!!111111
Чоловіки хочуть уваги від жінок, що на жіночому форумі сидять? )))))
Алина-1240• сегодня в 04:21
Я это решила путем закрытых страниц😃
Треба ось так• 1 час назад
Какой то писал в ФБ, похоже через гугл переводчик. Хз, у меня и фото нет, может выбирал всех подряд, на пример с укр флагом на аве, или всех с определенным именем. ХЗ. Писал, что живет в Германии, отец двоих детей, которых очень любит, ищет женщину для серьезных отношений. Поржала, заблокировала.
автор Пищалка • 50 минут назад
Ответ дляТреба ось так
А де мама дітей?
Триндю-бриндю• 26 минут назад
Писали раз 15 за все время. Молча блокирую или игнорю. Не вижу проблемы
Парова машина• 19 минут назад
Никто не пишет.