Меня не звали• 28 июля 2023
Отруення?
Дівчата, при отруєнні може падати тиск та пульс? Вчора наїлася ягід, сильно живіт вздуло,на ніч голова тріщала
З ранку норм так повиходило все,а тиск низький. Пульс 50-60. При тому що зазвичай в мене він вище. Температура 37
Отруїлися?
Наивная Хо• 28 июля 2023
Так, тиск зазвичай падає при отруєнні. Це пов´язано із зневодненням і інтоксикацією організму. Треба багато пити.
Меня не звали
• 28 июля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Дякую. Ніколи з таким не стикалиася. Зараз взагалі 48 пульс. Сербаю воду постійно
Меня не звали
• 28 июля 2023
Ответ дляКотомафия
До за ягоди?може ядовиті?
Лохина та аґрус. Звичайні ягоди. Аґрус зелений правда був(
Наивная Хо• 28 июля 2023
Ответ дляМеня не звали
Одужуйте. Приймайте сорбенти, пийте побільше (вода Рео з аптеки гарно допомагає), і все налагодиться.
Котомафия• 28 июля 2023
Ответ дляМеня не звали
Пийте сорбенти,наприклад Атоксил та багато води.Якщо немає покращення,звертайтеся до лікаря.
Так,Рео вам написали,підходить добре.