Блакитна устриця• 04 августа 2023

Кухня - табуретка, дубок. Хто замовляв?

Підкажіть, хто замовляв модульну кухню під свої розміри, Вам консультант допомагав? Є така послуга в цих конторах?
Мені потрібна кутова кухня з пеналом під вбудований холодильник. От і думаю наскільки там толкові консультанти.

Дякую величезне за відповіді 💐
Медсестричка• 04 августа 2023
Малоймовірно. Або за доп плату. Ми колись замовляли, але все самі заміряли і обирали.

автор Блакитна устриця • 04 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
Ви в салоні замовляли чи через інтернет? Мені цікаво чи є у них програма якась, котра рахує модулі
Дай подивлюся• 04 августа 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Соседка заказывала на табуретке весной, приезжал замерщик и вместе проект рисовали и считали. 4 часа ушло. Собрали потом все за день, осталась очень довольна, без косяков. Угловая около 32 тыс получилась
КрестьянинДиор• 04 августа 2023
Дубок не рекомендую, дуже довго у них все, ще й не довезли фасади до кухні. Довелося з матюками вибивати їх, чекали ще 2 тижні. Я потім шафу купе замовляла напряму в інтернет- магазині виробника. Вийшло якісно, швидко і дешевше ніж у посередників.
Ответ дляДай подивлюся
Спасибо🌹🌹🌹 Вы мне дали надежду!
На вияр не хватит, денег очень мало осталось.
КрестьянинДиор• 04 августа 2023
Все заміряли та підбирали модулі самі.
Ответ дляКрестьянинДиор
А який виробник?
КрестьянинДиор• 04 августа 2023
В 2019 році кухня плівка глянцева 3,2м вийшла близько 20 000 грн
КрестьянинДиор• 04 августа 2023
Ответ дляБлакитна устриця
А який виробник?
Vip master

Гуляю босоніж• 04 августа 2023
мы вот на днях в дубок заказывали, выезд мастера 300 грн входит потом в стоимость кухни, в магазине выбираете какая Вам кухня нравится и консультант все при Вас в программе компонует, плюс мастер на месте подсказывает как и что.
Ответ дляКрестьянинДиор
Дякую🌸
Ответ дляГуляю босоніж
Дякую🌹
Дай подивлюся• 04 августа 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Спасибо🌹🌹🌹 Вы мне дали надежду!
😘 Вы знаете, такая милая кухонька получилась, мне очень понравилась. И соседка от этого замерщика-сборщика прямо в восторге. Что все помог продумать.
Так что удачи в выборе, вариантов там много)
Ответ дляДай подивлюся
Спасибо большое🌹😘