МЕСТО_Встречи• 08 августа 2023

Питання по граматиці)

Зробила рекламну візитку клієнту, написала на задній стороні « Якісний ремонт вашого авто». Клієнт попросив переробити, бо начебто я зробила помилку, написавши «вашого» з маленької, а треба з великої. Як правильно?
Весотехник• 08 августа 2023
Как по мне, все правильно. Необязательно с большой, но если ему так хочется, желание клиента закон...

Бадабум• 08 августа 2023
Вашого з великої вже рахується совковим пережитком. І припускається хіба в діловому листуванні.
Але… візитівки його - напишіть як він хоче
Весотехник• 08 августа 2023
Ну если с точки зрения, что уважительно к кому-то конкретному, то с большой, если это в общем к людям обращение с маленькой..
Бокс-орун• 08 августа 2023
Звернення до людини, а не до групи людей - з великої літери.
Але я не філолог.
І не роблю візиток. Проте, здається, що текст краще брати той, що клієнт пише власноруч.
Гарнюнька• 08 августа 2023
Якщо ви- це одна особа, то з великої, вас правильно виправили.
Гарнюнька• 08 августа 2023
Ответ дляБокс-орун
Але я не філолог.
За редагування чи написання тексту береться окрема плата.
Стрекозей• 08 августа 2023
С большой - уважительное отношение к клиенту

С маленькой я бы не писала, хотя и рассказывают о пережитках...

Плюс - желание клиента - это закон. Тем более в таком случае, когда возможны варианты написания, то, конечно, нужно подстроиться под желание клиента.
Фуліганка• 08 августа 2023
Якщо звернення до когось конкретно велика літера признак поваги.
Якщо звернення до багатьох-маленька літера
Тобто у вашому випадку маленька літера, а не звернення не до когось конкретно.
Але якщо замовник так зоче то хозяин барин
Бокс-орун• 08 августа 2023
Ответ дляГарнюнька
Ви про що? Якщо текст написав виконавець сам, йому за це заплатили. А хто повинен платити за виправляння його граматичних помилок?

Фуліганка• 08 августа 2023
Ответ дляГарнюнька
За зміну 1 літери на велику-доплата?
МамОмужа• 08 августа 2023
З великої - коли особисте звернення до конкретної людини. Ви правильно написали. Але тут можна інтерпретувати, що рекламка персоналізована, щоб отримувач думав, ніби вона безпосередньо для нього.
Бокс-орун• 08 августа 2023
Ответ дляМамОмужа
Так звернення до клієнта. До кожного окремо. Чому з маленької?
Тектологиня 80lv• 08 августа 2023
Ответ дляБадабум
Добре, що слово ’рахується’ Ви використовуєте, як перший президент України
Бадабум• 08 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Дякую за виправлення.
Тоді вже і я пораджу - вказівка на помилки буде ефективнішою, якщо її робити без саркастичних зауважень і кпинів.
Подмигашка• 08 августа 2023
Обращение к клиенту в рекламе чаще индивидуальное. Я бы написала с большой буквы.
автор МЕСТО_Встречи • 08 августа 2023
Ответ дляБадабум
Просто роботу вже зробила, чому я маю переробляти? Ще й безплатно.
автор МЕСТО_Встречи • 08 августа 2023
Ответ дляФуліганка
За зміну 1 літери на велику-доплата?
Так робота вже закінчена, закрита і здана.
Фуліганка• 08 августа 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Не в курсі де ви і що конкретно робите, яке якщо це макет то не такий вже й великий шмат роботи, можнатй забезкоштовно 1 літеру поміняти і отримати вдячності і лояльного клієнта, який і час повернеться і вас порадить друзям.
Якщо мова не про вивіску на магазині за свій кошт міняти чи 1000 візитівок