Паулина 24• 16 июня в 14:14

Увольнение

Добрый день, как Вы считаете, что чувствуют начальники когда увольняют🥹 работника. Который хотел у них работать.Не ужели им не грустно. Думают, что найдут другого. Или, что сделали ошибку ?!
Правильно_Валерчик• 16 июня в 14:15
Они руководствуются интересами предприятия, а не желаниями сотрудника

вре_Динка• 16 июня в 14:16
не приємні відчуття, якщо чесно. після розмови полегшення, до розмови - думаєш як не образити людину, і відчуваєш себе гівняшкою
Карапулька• 16 июня в 14:17
По разному. Это как если купили продукт на базаре, а он оказался ’с душком’. Кто-то злится на продавца, кто-то на себя, кому-то все равно потому что это обычная ситуация
Правильно_Валерчик• 16 июня в 14:18
Ответ длявре_Динка
Да, вот прямо умираешь от грусти избавляясь от того, кто регулярно партачит, нарушает дисциплину, уходит в запой, устраивает склоки да и просто не соответствует занимаемой должности. Но очень хочет работать, где-то глубоко в душе)
Карапулька• 16 июня в 14:22
Ответ дляПравильно_Валерчик
Можно работать и не выходя из запоя
вре_Динка• 16 июня в 14:26
Ответ дляПравильно_Валерчик
Не всі запойники та інше.
Я востаннє звільняла людину, яка зе не закінчила випробовувальний термін, бо в мене було одночасно 3 джуна, і цей не встигав за двома іншими, хоча він найперспективніший, але дуже повільний у навчанні. І щоб його навчити мені треба півроку вкладати тільки в нього, у мене цього часу не було
І він дуже намагався тиснути на жалість і вмовляв дати йому шанс. Це реально стресово. Принаймні для мене.
А поговорить?• 16 июня в 14:26
Им плевать. Они ничего не чувствуют и ничего не думают. Это их не первый и не последний раз.
Садоводница• 16 июня в 14:33
Забудут на второй день!
Это правило касается как хороших, так и плохих работников, которые уволились.
Джем Шакіри• 16 июня в 14:51
+ забудут и пойдут дальше, скорее обычных работников будет напрягать когда навесят лишнюю работу

parele• 16 июня в 14:52
Терпіти не можу звільняти. Це найскладніше для мене. Довго готуюся до такої розмови, довго потім відходжу. Але якщо людина не тягне, та навіть не намагається це робити - вимушена. Особливо складно, коли людина сама по собі - хороша.
Мир Мир Мир!• 16 июня в 15:12
Да им пох.й на тех кого увольеяют
автор Паулина 24 • 16 июня в 15:35
Ответ длявре_Динка
Не всі запойники та інше.
Это на каждой работе если медленный то шанс не дадут.
вре_Динка• 16 июня в 15:39
Ответ дляПаулина 24
Це не відміняє той факт шо звільняти не легко, принаймні мені. Звісно для тих кого звільнили ти здаєшся скотиною черствою, але ви навіть не уявляєте як важко тримати стійкість в такі моменти…
У мене не великий досвід звільняти
КвартираЧья• 16 июня в 16:17
Им похер. И вам должно быть так же, исходя из этого постулата.
Розумна Губка• 25 июня в 22:09
Ответ дляparele
Влаштувалася на роботу 2 місяці тому. На співбесіді дуже сподобалася їм, був випробувальний термін 2 тижні, після того директор сказав, його все влаштовує. Але у роботі я роблю помилки, я взагалі дуже тривожна, і ця тривожність дуже заважає мені сконцентруватися, наче вимикає мозок. Хоча ці дуже стараюся. Інколи мені здається, що директор жалкує, що помилилася з вибором, прийнявши мене, та не може мені цього сказати. Я ж зі свого боку не хочу, щоб мене тримали з жалощів. Я катастрофізую? Інколи хочу поговорити з ним про це, та не знаю, як підібрати слова.
автор Паулина 24 • 25 июня в 22:12
Ответ дляРозумна Губка
Не нужно сразу идти. Учитесь .. а если он заведёт разговор. Говорите я учусь. Первые три месяца сложные потом втянитесь.
Розумна Губка• 25 июня в 22:13
Ответ дляПаулина 24
Если он сам заведет разговор, уволюсь в тот же день без обсуждений, не представляю себя оправдывающейся.
автор Паулина 24 • 25 июня в 22:16
Ответ дляРозумна Губка
Не знаю автор как Вам лучше. Вы думаете на другой легче пойдёт.. ?!
Розумна Губка• 25 июня в 22:18
Ответ дляПаулина 24
Автор Вы, а не я)) Вы правы, неизвестно что будет на другой, но все равно не представляю себя оправдывающейся)

автор Паулина 24 • 25 июня в 22:29
Ответ дляРозумна Губка
Что я а не Вы ?
parele• 26 июня в 10:14
Ответ дляРозумна Губка
Уявіть собі, що директор - теж жива людина, зі своїми страхами та проблемами.
Тому я за відкритість. Просто підійдіть та поговорить. А щодо помилок в роботі - повірте, це не найважливіше в житті. Всі їх роблять. Тім більш, Ви там всього два місяці.
Головне - не повторювати їх знов і знов.
Розумна Губка• 26 июня в 16:46
Ответ дляparele
Що Ви маєте на увазі під відкритістю? Я не знаю, як сформулювати, це буде виглядати дивно у будь-якому випадку. Сам він мене не критикує, але я не знаю, як він взагалі ставиться до моєї роботи. І в той же час не хочу, щоб він мене просто терпів. Як підібрати слова? Як мені діяти?
parele• 26 июня в 17:48
Ответ дляРозумна Губка
Так і сказати: я працюю вже два місяці, хочу почути фідбек щодо своєї праці. Можливо, є якісь зауваження, або навпаки. На що звернути увагу. Я знаю, що поки що допускаю помилки, але дуже намагаюся не повторювати їх.
Розумна Губка• 26 июня в 18:16
Ответ дляparele
Дякую