Сундучок с каникулами• 09 августа 2023
Мелатонин
Если вы употребляли , то через сколько после еды его можно пить ?
Радикальная• 09 августа 2023
Треба вже лягати спати, він виробляється сам по собі в цей час під час сну
осень харашо• 09 августа 2023
Він приймається не пізніше 23 години та приблизно за 10 хв до сну. А не у привʼязці до їж
АБВГДейка• 09 августа 2023
Мелатонін приймається перед сном, але якраз наїдатись наніч не варто для кращого його виробітку, а також їсти вуглеводи у правильних пропорціях
АБВГДейка• 09 августа 2023
Ответ дляРадикальная
Він зовсім не виробляється якщо на ваше поле зору попадає хоч мінімальне освітлення
осень харашо• 09 августа 2023
Ответ дляРадикальная
В нормі він починає вироблятися раніше, але де та норма 🙈
Радикальная• 09 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
Тушіть освітлення