ГоловнаЯ• 09 августа 2023
З віком метаболізм не змінюється!
І обмін речовин не знижується. От таке відкриття в мене сьогодні))
ГоловнаЯ
• 09 августа 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
І хто ’відкриватель’?
Та яка різниця, думаю він правий
Всюди влазю• 09 августа 2023
Тю.
А что по молодым и толстым?
Тоже мало двигаются и много едят?
Так причем тут возраст?
А что по молодым и толстым?
Тоже мало двигаются и много едят?
Так причем тут возраст?
Таракашечка• 09 августа 2023
Я в 35 на 8 кг худее нежели была в 20. Просто пересмотрела свой рацион. Так что, многое зависет от нас самих.
Лиса Патрикевна• 09 августа 2023
Ответ дляТаракашечка
Я тоже
Чумачечая Весна• 09 августа 2023
Неправда! У меня резко метаболизм изменился после начала войны. До войны я ела как в черную дыру, и всегда голодна, ела в два раза больше мужа тарелки при весе 40 кг, муж 90 кг. Сейчас я ем как птенчик, наедаюсь от маленьких порций, что аж живот надувается как барабан, вес тот же
Мотористка• 09 августа 2023
Ответ дляТаракашечка
35-ть це зовсім ’не про вік’, бо гормони працюють на повну і все в організмі, як злагоджений механізм. Ось після 45-ти це вже досить відчутно, їсти, як раніше, вже зась. Солодке, мучне, все табу, їм мало, а вага на місці, але у мене сидяча робота.
Всміхайлик• 09 августа 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Та яка різниця, думаю він правий
Как раз неправ. С возрастом меняется и гормональный фон и метаболизм. И даже при таком же рационе и физической нагрузке как в 20 лет, вес удерживать сложнее. И это чуствуется.
Чумачечая Весна• 09 августа 2023
Вот вспоминаю, в первые дни войны, в рот ничего не лезло, спала по 20 минут первые трое суток, потом по часу недели две, видимо организм такой стресс от шока испытал, что полностью поменял метаболизм, фантастика.
УжеВотДа• 09 августа 2023
Ответ дляВсюди влазю
Тю.
А что по молодым и толстым?
Тоже мало двигаются и много едят?
Так причем тут возраст?
А что по молодым и толстым?
Тоже мало двигаются и много едят?
Так причем тут возраст?
То вже генетика
Мотористка• 09 августа 2023
Ответ дляБезникая
У мене -7 кг за перші три тижні від початку війни, правда війна+щось схоже на ковід, їсти геть не могла, а потім поступово кілограми повернулися.
Бутербродница• 09 августа 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
І хто ’відкриватель’?
Інста експерд якийсь, чи тіктокер. Так всі такі вууумнііі
А шо сталося?• 09 августа 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Та яка різниця, думаю він правий
Згідно з новим масштабним аналізом використання енергії організмом, результати якого опубліковані в журналі Science, уповільнення метаболізму (обміну речовин) протягом життя не пов´язане з віком напряму.
Оно само купилось• 09 августа 2023
Ответ дляВсюди влазю
Тю.
А что по молодым и толстым?
Тоже мало двигаются и много едят?
Так причем тут возраст?
А что по молодым и толстым?
Тоже мало двигаются и много едят?
Так причем тут возраст?
Їдять з народження фастфуд. Метаболізм залежить від роботи печінки. Якщо вона запливша жиром, то метаболізм сповільнюється
Самая СоветЧиваЯ• 09 августа 2023
Дуже цікаво. І гормони ніяк не впливають? Ну все, ендокринологи пішли в фітнес-тренери перенавчатись.
Новорічна пальма• 10 августа 2023
В якійсь мірі згідна з вами, але слово сільвупле тут не доречне. Сільвуплє означає - ’будь-ласка’.
Новорічна пальма• 10 августа 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Ой, та такі вже вумні шокапець))
Можете замінити на ’вуаля’ - і ціни вашому відкриттю не буде)))
ГоловнаЯ
• 10 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Але це правда. Більше рухайся, менше жри і все ок буде, ніякий вік не завадить бути худою. Але ж в темі зібрались жирухи, яким треба себе чимось оправдати. Вуаля, не дякуйте
Новорічна пальма• 10 августа 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Я би ще добавила що жінки у віці стають менш щасливими. Причиною цьому є відсутність грошей, не має змогу подорожувати навіть по Україні. Тому пані у віці шукають гормони щастя у їжі. Все крутиться навколо неї.
Капризуля• 10 августа 2023
Ответ дляГоловнаЯ
а вам годиков сколько? хочу понять, на сколько вы объективны