Коленная ложечка• 10 августа 2023
Папилломы - можно ли избавиться полностью?
Интересует, можно ли избавиться от папиллом навсегда, чтоб больше не появлялись. Удаляю, но через некоторое время они снова появляются. Шея, подмышки. Что и этим делать?
Светка-пипетка• 10 августа 2023
чоловік нещодавно видаляв, через тиждень поряд вилізла. думаю, раз і назавжди неможливо. цей вірус невбиваємий . ще тут писали що у людей схильних до повноти і ті,хто повні-їх валом. знаю багато худих з папіломами
Коленная ложечка
• 10 августа 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Сейчас немного лишнего веса есть, раньше всегда была худой. Папилломы были и раньше.
Амрита Тиллотама• 10 августа 2023
Знаю, що тут всі фанати азоту, пластирів, різних мазюкалок і т. п. Ділюся особистим досвідом. Бородавки, які не брала ні одна вище перерерахована фігня. від оцих всіх процедур, з розросшимся корінням. Витратила багато часу, грошей і терпіння. Плюнула на все. Спрацював бабусин забобонний метод з яблуком і червоною ниткою.
Ответ дляАмрита Тиллотама
Дуже цікаво! Опишіть будь ласка суть методу
Амрита Тиллотама• 10 августа 2023
Ответ дляnutasik
Відповіла в приват.
Ответ дляАмрита Тиллотама
Тоді і мені напишіть в ПП
Дякую)