Менее Более• 10 августа 2023
Як швидко продати квартиру, якщо ціна адекватна?
Дівчата, хто там які обряди знає на швидкий продаж квартири? бо дев´ять соняшників не допомагають)) ціна адекватна, новобудова, не столиця.
И.О. человека• 10 августа 2023
За адекватну ціну можна продавати довго. Щоб швидко продати, є тільки один варіант - трохи скинути .
Летюча помилка• 10 августа 2023
справа в тому,що ритуали вже не допоможуть,якщо ви виставили квартиру в дні пустих рук. тому спитала про дату. продавати теж треба в певні дні,а не коли заманеться
Менее Более
• 10 августа 2023
Ответ для5cmhybyna
скільки $ за метр, адекватна ви наша
720$ за метр, але це не Київ, обласний центр.
Менее Более
• 10 августа 2023
Ответ для5cmhybyna
Раджу 10 років здавати квартиру і потім нижче ринку спихнути. Лише так можна в нуль вийти
Там стан після будівельників. Так сталось що ремонт не тягнемо. Хочемо продати і купити вторинний ринок, щоб одразу жити.
Менее Более
• 10 августа 2023
Ответ дляЛетюча помилка
в яку дату виставили? напишіть мені дату.
21 липня. Дякую
Менее Более
• 10 августа 2023
Ответ дляГотова до другої
В Киеве продаете?
Ні, написала ж не столиця
Менее Более
• 10 августа 2023
Ответ для5cmhybyna
стан? Котлован?
Сусіди частина проживає, частина робить ремонти.
Летюча помилка• 10 августа 2023
Ответ дляМенее Более
21 липня. Дякую
ви виставили в гарний день.один з найкращих днів для всіх починань і важливих справ. Квартира продасться однозначно. якби виставили 20 липня була б торба. ,ще можна було 22 липня виставляти.
Менее Более
• 10 августа 2023
Ответ для5cmhybyna
а, то думаю без шансів. Хто зараз ремонт потягне, якщо вкладати ще стільки ж.
Та ходять дивляться, але не купують (( значить готові вкладатись в ремонт.
Менее Более
• 10 августа 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Дякую
Менее Более
• 10 августа 2023
Ответ для5cmhybyna
я думала взяти за 70000 без ремонту, потім порахувала, що ремонт мені вийде в 50000, подумала чи готова я 120000 відвалити тут і жити десь через рік. Ні, дякую
То ви на велику замахнулись. У нас 50кв. За 15тис. можна зробити скромний ремонт і жити. Цікавляться військові, лікарі.
Летюча помилка• 10 августа 2023
Ответ дляМенее Более
почекайте. справа в тому,що ви виставили в період ретроградної Венери.а це затримка усіх справ. Своїм рекомендую починати виставляти і робити усю бумажняну роботу після 17 вересня. Зараз ретроградна Венера. І йде затримка справ+ упаси Боже робити щось на обличчі(уколи і т.д.) таке можна зробити,що капець.
Менее Более
• 10 августа 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Дякую дуже! А уколи то не про мене, я навіть косметикою не користуюсь))
Летюча помилка• 10 августа 2023
Ответ дляМенее Более
просто є затримка. бо я здивувалася,коли побачила цю дату. в цю дату продається все,але оглядаємося на ретроградність...
ну і для краси кардинально нічого не робимо_ уколи,ботокси.бо може бути зовсім негативний результат,з яким доведеться довго ходити
Борщик• 10 августа 2023
Ответ дляМенее Более
Місто яке,скільки метрів квартира
Менее Более
• 10 августа 2023
Ответ дляБорщик
Місто яке,скільки метрів квартира
Житомир, 50