Голубая фишка• 14 августа 2023
Порадьте щось романтичне подивитись
Може бути серіал. Щоб ненапряжный, без соплів і страждань, якщо з гумором, то взагалі супер. Хочу бездумно відпочити
Автопортрет нурофена• 14 августа 2023
Только что наткнулась на фильм ’украденное свидание’
Посмотрела на одном дыхании-легкая романтическая комедия с юмором.
Очень понравилась отвлечься.
Бжоли-бандерівці• 14 августа 2023
Дивилася на днях міні-серіал (8 серій). В повному захваті. Але 7 з 8 серій плакала. Якщо буде настрій таке подивитися, то дуже раджу. «З нуля» називається. Про художницю, яка в Італію навчатися поїхала
Голубая фишка
• 14 августа 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Краплі Бога (серіал, 2023)
Бачила. Сподобався, але то не те, що зараз шукаю. Сама можу порекомендувати його тим, хто шукає щось неквапливе, трохи екзотичне и незвичайне. Як людина, що завжди вважала тих дегустаторів несповна клепки, на диво захопилась
Голубая фишка
• 14 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Три метра над уровнем неба
Цей теж колись бачила