Чи запитували у Вас чи ні,хто не так давно виїжджав?Знаю,що на початку війни не питали,і ніби не потрібно було,але,почитала пост адвоката і вона пише що вже знову цей дозвіл набув чинності,і,що можуть і запитати .В нас ще ситуація що батько за кордоном, ще до війни був.І ми їдемо до нього.В кого чоловіки робили дозвіл там,наш зробив в Німеччині,але потрібно перекладати тут?Мені просто морока з цим ,я з невеличкого містечка в нас немає бюро перекладів.. Думаю,взнаю тут,може і не питають ,і на всяк випадок на німецькій дозвіл нехай буде..
Результат:
вже голосів:
35 (89.74%)
Не запитують
4 (10.26%)
Запитали дозвіл
double-mama• 15 августа 2023
Можуть запитати і запитують,але не вимагають. Тобто пропускають без дозволу, згідно діючому законодавству. Зараз достатньо супроводу одного з батьків
Natal_ka91• 15 августа 2023
Їздили 2 тижні тому, не запитували на польському кордоні. Навіть свідоцтво не попросили, хоча його треба мати.
Настасенька• 15 августа 2023
Ми їхали 10/11 серпня, не запитували дозвіл, якщо дитина їде з матірʼю, тільки свідоцтво про народження просили предʼявити
double-mama• 15 августа 2023
Ответ дляЕкатерина27
Если мама и ребёнок на одной фамилии, то разрешение от отца на нужно.
Даже если на разных - все равно не нужно
мур-мурррр• 15 сентября 2023
11 числа поверталась з чорногоріі автобусом - ні на жодному кордоні не питали.