alma0485• 15 августа 2023

Дозвіл батька на вивезення дитини за кордон

Чи запитували у Вас чи ні,хто не так давно виїжджав?Знаю,що на початку війни не питали,і ніби не потрібно було,але,почитала пост адвоката і вона пише що вже знову цей дозвіл набув чинності,і,що можуть і запитати .В нас ще ситуація що батько за кордоном, ще до війни був.І ми їдемо до нього.В кого чоловіки робили дозвіл там,наш зробив в Німеччині,але потрібно перекладати тут?Мені просто морока з цим ,я з невеличкого містечка в нас немає бюро перекладів.. Думаю,взнаю тут,може і не питають ,і на всяк випадок на німецькій дозвіл нехай буде..
Результат:
вже голосів: 39
35 (89.74%) Не запитують
4 (10.26%) Запитали дозвіл
double-mama• 15 августа 2023
Можуть запитати і запитують,але не вимагають. Тобто пропускають без дозволу, згідно діючому законодавству. Зараз достатньо супроводу одного з батьків
Natal_ka91• 15 августа 2023
Їздили 2 тижні тому, не запитували на польському кордоні. Навіть свідоцтво не попросили, хоча його треба мати.
gamachok• 15 августа 2023
якщо мама дитини при перетину кордону присутня - довіреність не потріюна
Свята• 15 августа 2023
Читайте законы. Там все четко написано. А ваш адвокат- шарлатан, либо вы его плохо слушали
Настасенька• 15 августа 2023
Ми їхали 10/11 серпня, не запитували дозвіл, якщо дитина їде з матірʼю, тільки свідоцтво про народження просили предʼявити
LiliaCh• 15 августа 2023
До кінця війни не потрібен дозвіл,якщо дитина з мамою. Почитайте на сайті державної прикордонної служби.
автор alma0485 • 15 августа 2023
Дякую
Екатерина27• 15 августа 2023
Если мама и ребёнок на одной фамилии, то разрешение от отца на нужно.
double-mama• 15 августа 2023
Ответ дляЕкатерина27
Даже если на разных - все равно не нужно
автор alma0485 • 16 августа 2023
Ответ дляЕкатерина27
Ми на різних..
Vladis86• 16 августа 2023
Якщо мама на різних фаміліях з дитиною,просять свідоцтво про народдення. ВСЕ!
мур-мурррр• 15 сентября 2023
11 числа поверталась з чорногоріі автобусом - ні на жодному кордоні не питали.
мур-мурррр• 15 сентября 2023
Ответ дляalma0485
Ми на різних..
тільки оригінал свідоцтва тоді