Буду їхати автобусом, кажуть що там перевіряють всі речі, знайома сказала, що можуть виникнути проблеми, якщо знайдуть, можуть навіть забрати паспорт. Спитала у знайомої нотаріуса, вона не впевнена що можна. Можливо потрібна довіренність? Не хочется ризикувати(
Черноморская ривьера• 15 августа 2023
Ответ дляNajat
куди краще сховати? кажуть що перевіряють геть усе
карманы выворачивают и в лифчик лезут?
Ответ дляNajat
Хто таке каже? В особисті речі покладіть,косметичку чи пакет з вашими документами,або тримайте біля себе,в кишені одягу.Головне,не робіть переляканий вираз обличчя)
До речі,я постійно вожу з собою мамині документи,її укр.паспорт і ніхто ніде мене не обшукував
Ответ дляNatali25
Дякую!