Барабосик• 20 августа 2023

Інститут нейрохірургії, Нейроофтальмолог

Підскажіть, будь ласка.
Зранку йду до лікаря. Дивлюсь там всього 4 нейроофтальмологів. Можливо підскажете до кого звернутися.

А ще таке питання. Спочатку треба зареєструвати карточку. Кажуть приходити з 9 по 11. У відгуках пишуть черги на 3 години.
Можливо хтось був недавно, варто йти на 8 ?
Свята• 20 августа 2023
Я была пару лет назад, карту сделали за 20 минут. Врач был тот который принимал дежурный, фамилию не скажу. Мне не понравился врач, но нейрохирург убедил что офтальмолог с хорошим опытом и ему можно доверять. Пока наш вопрос так и не решен, диагноза и объяснения так и нет

Leo11• 21 августа 2023
В реєстратуру можна у будь-який час. З чергою як пощастить. Зараз на прийомі 3 нейроофт. (жінки), по черзі. Гарні специ всі.