Ковбой Хагис• 23 августа 2023
Имеет ли смысл продавать школьную форму?
Бу, скопилась разная за несколько лет
Результат:
вже голосів:
51 (56.67%)
Попробуйте
39 (43.33%)
Никому не надо
Цветочница• 23 августа 2023
Форму колись подавала, брали, але був стан хороший і до ковіду. Цього літа виставила тільки вишиванку зі спідничкою Зіронька за символічну ціну, то черга була чоловік 20
Молода і нерозважлива• 23 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Натуральные ткани надо на сетку
Коли я ходила, різали різне.
Червона ікорка• 23 августа 2023
Я виставила на ОЛХ, потрохи питають, дещо купують. Хотіла пакетом продати, але питають поштучно, напевно розуміють, що на перші тижні тільки потрібно буде, а там осінь та привіт джинси зі світшотами
Червона ікорка• 23 августа 2023
Ответ дляСтріляний птах
Эти зомби лезут со всех сторон. В моей группе мне дама написала под кроссовками детскими за 790 грн
- Возьму за 450
Я ей:
- Супер! А где возьмете?
- Возьму за 450
Я ей:
- Супер! А где возьмете?
Такі завжди були, є й будуть. Мені теж писали на річ, яку виставила за 450 грн, що заберуть за 100 грн. Ну таке… дурнуваті та наглі чи то може їм сумно, то так розважаються
Червона ікорка• 23 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Если это не надо никому, то не будут заморачиваться, жалко времени, фото со всех сторон, замеры, сто вопросов про ткань и нюансы
Як каже моя подруга, чим менше заморочуєшся та робиш ідеальні фото та детальний опис, тим швидше продається
Червона ікорка• 23 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Извините, но про Моне не слышала, а все остальное это не ’фирма’.
🤣🤣🤣 так, звісно з базара то краще за НЕфірму англійського Джорд. То тільки дітей ніщебродськоі королівської родини в таке можна вдягати. А українські заможні та впливові всі на базарі вдягаються
Любви вам!• 23 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Какие у вас бренды?
Да разное было и H&М, и George, и children´s plays разные фирмы