Асталависта бэйби• 03 сентября 2023
Повернулась з Єгипту. Прочитайте про наших жінок…
Поїхала на відпочинок сама з дочкою. На яхті мене запримітив єгиптянин, правдами-неправдами знайшов мене в інстаграм. Почали спілкуватись. Запросив до ресторану. Одразу відмовила. Сказала, що одружена і флірт мене не цікавить. Тай навіть якби була вільна- з незнайомими іноземцями нікуди б не пішла…. Запропонував погуляти біля готелю щоб мені було спокійно. Просто хотів поспілкуватись. Одним словом - я його відшила. Повернулись додому. Він продовжує писати, спілкуємось на різні теми. Я запитала чи дійсно єгиптяни вважають українок легкодоступними. Сказав що це правда. Готові завжди до інтиму українки і росіянки. Але українки найкращі в ліжку. От так українські шльондри зіпсували всім репутацію… Я йому сказала «якщо ви самі хочете спати зі шлюхами то ви нічим не кращі за них». Задумався😀 Спілкуюсь з ним і далі, хочу довести, що в україні більшість - це достойні жінки. Щоб не всі грали в рибалку з нами, не на всіх треба охотитись. Є такі достойні, що на з ними одружуватись треба, а не просто хотіти потрахати))) тому дівчатка, якщо до Вас підкатують араби - їх цікавить не ваша особистіть, а ваша здатність до безкоштовного швидкого сексу)
Библиотекарь• 03 сентября 2023
Ну если бы вам было не интересно с ним общаться, то послали бы в блок. Зачем эти все доказывания?
Научительница• 03 сентября 2023
Цікаво, як це правдами неправдами знайти в інстаграм? 😂 Побачивши на картері людину
В гости звали?• 03 сентября 2023
цікавить не ваша особистіть, а ваша здатність до безкоштовного швидкого сексу
Это и так все всегда знали
Мудрецыха мира• 03 сентября 2023
Да как бы вы не открыли тут Америку.
Все это знают.
И есть отели только для взрослых, где алкоголь и секс всюду и постоянно.
Там прямо на рецепшн по приезду все снимают трусы и вперёд... отдыхать по взрослому.
Все это знают.
лаМпочка• 03 сентября 2023
Ответ дляАнонимус Я
Вы такая волшебная и наивная автор
Вона думає, що ні
Анонимус Я• 03 сентября 2023
Ответ длялаМпочка
Вона думає, що ні
Это заметно, судя по её поучительному тону
Викасикрет• 03 сентября 2023
Как Вы вообще туда осмелились поехать без мужа или парня Я слышала про Египет, что одним девушкам там небезопасно, что там чуть ли не сам персонал может в Вашем же номере голым себя предлагать.
Асталависта бэйби
• 03 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Чому його в блок посилати? Мені спілкуватись з іншими чоловіками можна і цікаво. Я не фліртоманка, закидати удочки не вмію. Тому в мене багато чоловіків друзів🙂
Там-тарарам• 03 сентября 2023
От мене завжди дивувало, звідки в них стільки енергії на спілкування, переписки. В них же по десятку, як мінімум, жінок. І це ж кожній напиши купу повідомлень щодня...
Мабуть, тому вони погано живуть, що замість того, щоб працювати, шукають спілкування і безкінечно спілкуються
Библиотекарь• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну он же «араб»
Анонимус Я• 03 сентября 2023
Ответ дляВикасикрет
Я тоже наслышана про Египет. Так там даже наличие мужа, спутника не всегда останавливает, а тут одна... чем думала автор неизвестно
Кудрі кручу сама• 03 сентября 2023
Сколько вам лет? Будучи замужем вы продолжаете общаться с египтчнином и что-то доказывать? Вы уже доказали ему, что ни во что мужа своего не ставите.
Или вам 20 и вы хотите доказать своему египетскому народу что мы патриотки и не ’ такие ?’
Асталависта бэйби
• 03 сентября 2023
Ответ дляНаучительница
Знайшов По відмітках. Я відмітила дайвінг клуб в інстаграмі)) Так він мене і знайшов, я спочатку теж не повірила, кажу не роби з мене дуру. Але коли він моє фото скинув яке зробив тишком-нишком - я офігєла)))
Научительница• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Можна? А де ви дозвіл берете?
Довго чекати? Жива черга? Чи електронна?
Модна онлайн? Чи потрібно особиста присутність?
Бюст Березуцкого• 03 сентября 2023
Чого як чоловіки секс-туристи - це норма. А як жінки - зразу шльондри.
Хтось може спеціально їде туди, щоб знайти гарного прутня і покористуватись собі в задоволення.
Анонимус Я• 03 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Надеется все-таки доказать, что она не такая ждёт трамвая и женить на себе
Кудрі кручу сама• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Вам по факту очень льстит общение и общаетесь вы вовсе не для того, что доказать правду про украинский народ!
Почекуха• 03 сентября 2023
Боже, який треш, ті єгиптяни полюють за халявою (гроші), тому чепляють жінок типу вони їм сподобались. Приймати їх увагу то
Библиотекарь• 03 сентября 2023
Ответ дляАнонимус Я
Надеюсь просто женщине скучно с мужем
Асталависта бэйби
• 03 сентября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Это и так все всегда знали
Я живу в рожевих очках)) 14 років заміжня, тому що таке швидкий секс поняття не маю. В мене такого досвіду не має. Але багатьом іншим виявляється без пооблем роздвинути ноги перед незнайомцем))
ВундерКИНГ• 03 сентября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Да как бы вы не открыли тут Америку.
Все это знают.
Ого а расскажите подробнее ,плиз ? Как называются ?
Пусин Кукин• 03 сентября 2023
Ответ дляПочекуха
А у вас с ним что, виртуал?
Спилкуйтесь дали))
Научительница• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Ви не праві, вони спочатку усі знайомляться
Асталависта бэйби
• 03 сентября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Это и так все всегда знали
Я ніколи не вірю чуткам. Поки напряму не запитаю. Тепер переконалась, що то правда🙂
Я не в теме• 03 сентября 2023
А ви й надалі займаєтеся розслідуваннями й повчаннями? Шукаєте собі пригод?))
Библиотекарь• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Так и вы без проблем виртуально раздвигаете ноги😀. Муж вообще в курсе о « друзьях»?