Асталависта бэйби• 03 сентября 2023

Повернулась з Єгипту. Прочитайте про наших жінок…

Поїхала на відпочинок сама з дочкою. На яхті мене запримітив єгиптянин, правдами-неправдами знайшов мене в інстаграм. Почали спілкуватись. Запросив до ресторану. Одразу відмовила. Сказала, що одружена і флірт мене не цікавить. Тай навіть якби була вільна- з незнайомими іноземцями нікуди б не пішла…. Запропонував погуляти біля готелю щоб мені було спокійно. Просто хотів поспілкуватись. Одним словом - я його відшила. Повернулись додому. Він продовжує писати, спілкуємось на різні теми. Я запитала чи дійсно єгиптяни вважають українок легкодоступними. Сказав що це правда. Готові завжди до інтиму українки і росіянки. Але українки найкращі в ліжку. От так українські шльондри зіпсували всім репутацію… Я йому сказала «якщо ви самі хочете спати зі шлюхами то ви нічим не кращі за них». Задумався😀 Спілкуюсь з ним і далі, хочу довести, що в україні більшість - це достойні жінки. Щоб не всі грали в рибалку з нами, не на всіх треба охотитись. Є такі достойні, що на з ними одружуватись треба, а не просто хотіти потрахати))) тому дівчатка, якщо до Вас підкатують араби - їх цікавить не ваша особистіть, а ваша здатність до безкоштовного швидкого сексу)
автор Асталависта бэйби • 03 сентября 2023
Ответ дляНаучительница
Яхта... Люди.... Йде араб і бачить автора.
Відкриває інстаграм і???
Як?
Я так думаю він мене запримітив бо я там трохи кіпішу наробила)) почитайте вище моє смс про кацапські пісні на яхті😀
Ответ дляВундерКИНГ
Заднеприводный?
😀😀👍🏼👍🏼
7_кг_рыбы• 03 сентября 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Кому ви що доказуєте😁 Ви одна з, для спілкування, яку потенційно сподівається на гроші розвести, наївна.
На грошi там разводят всех. У них это не в обиду, а как разновидность эндемичной забавы.)
Научительница• 03 сентября 2023
Ответ дляШукаю трусики
Якщо на яхті від дайвінг клубу то там є списки пасажирів, кожен раз після дайву перевіряють чи всі на місці. Без проблем подивитися список
Ну буде написано англійською Задериголова Єва.
І далі? Всі в інстаграм під іменем з паспорту?
Сокодавка ще та• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Боже, жіночочко, така їх робота, він може роками писати, втиратиме в довіру, поки не почнете грошики слати. Вас таких у нього кожен сезон особливих запримічених. Я навіть не розмовляю з ними, якщо намагаються заговорити.
Ответ дляІстеріомама
Кошмар, я думала эти отели просто для того, чтоб не слушать детские крики целый день. Вот я наивная)
Я теж так думала. До цього смс)) я так і не вірю що це правда, Бо бляха, вони ж несуть себе наче мусульмани святі люди, а відкривати секс-готелі це тумач як на мене. Якийсь прям секс-вулик виходить🤔
Сокодавка ще та• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Вони мусульмани для своїх, з рештою вважають що можна поводитися як завгодно і робити що завгодно.
Файно Замало• 03 сентября 2023
Звертаюсь до вас, як достойна жінка без ілюзій.
Мені пофігу, що про на думає той хлопчина. Не кидайте себе на амбразуру заради мене.

Цьому розводу сто років.
7_кг_рыбы• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
100%
Мені то пофіг, переписувалась з ним в дорозі. Хоч скучно не було. Але нафіг це йому?? Притому що одружився 4 місяці тому. Навіть фото скидав з весілля🤣 Тільки-но одружився, а вже на інших дивиться🤢 Все таки наші чоловіки кращі✌🏻
Конечно. Мы украинские мужчины - это нифига себе. Нашли вообще с кем сравнивать, с какими то бедуинами))
ВундерКИНГ• 03 сентября 2023
Ответ для7_кг_рыбы
А вас насколько развел ваш египетский полюбовничек ??
ВундерКИНГ• 03 сентября 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Бедуины но в душу так запали ,что смайликами по сей день обмениваемся?
7_кг_рыбы• 03 сентября 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Бдыщь!!... Мимо
ВундерКИНГ• 03 сентября 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Бдыщь!!... Мимо
Значит таки развел)))))
7_кг_рыбы• 03 сентября 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Лошадью ходи , лошадью (с)..
7_кг_рыбы• 03 сентября 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Значит таки развел)))))
Чуть чуть))
Плекаю думи• 03 сентября 2023
короче))))коли є емоції,то єгиптяни не збуджують фантазію,погодьтесь
7_кг_рыбы• 03 сентября 2023
Так ладно.
Если будет что-то интересное, наберите меня. У меня чай.
Ответ для7_кг_рыбы
Мы в Египте познакомились с пареньком ,хозяином магазина. Вот така людина!! Любит водку, даром что мусульманин. Обещал ему в следующий раз украинского сельского самогона привезти. До сих пор в Фейсбуке смайликами обмениваемся
Цей теж якийсь «старовір» мабуть. Бо таке розказує про іслам, про їхніх жінок які ніфіга не роблять цілими днями🤪🤪 Я йому пишу, що ваші жінки як мавпи в клітці все життя сидять😀😀 в них таке - це спосіб вираження поваги до жінки…. Але що цікаве він розказав. Якщо дівчина виходить заміж, вона забезпечена на все життя. Їй не треба паритись за що житти бо паше як віл. чоловік. Якщо чоловік помирає - її утримує брат чоловіка, чи хтось з родини чоловіка. Тобто хтось її буде годувати до смерті. В нас не так. Втратиш чоловіка - виживай як можеш. Це твої проблеми. Тому для нас мати свій дохід - це необхідність і страховка що не пропадеш у будь якому випадку.
ВундерКИНГ• 03 сентября 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Так ладно.
Удалено администрацией...
Ответ дляВундерКИНГ
Та я про вас , чего к черным мужикам с большим х. пристаете?
А мать😀😀😀 а ви як знаєте в кого який когут в штанах?😀 це залежить від кольору шкіри?)))
Свисток ля-минор• 03 сентября 2023
Докажите ему , что украинки лучшие в постели
Свисток ля-минор• 03 сентября 2023
Спілкуєтеся державною?
7_кг_рыбы• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Есть у них конечно перекосы по линии шовинизма. Шо есть то есть. Но .. в каждой избушке свои погремушки. Кто я такой чтобы в гостях претензии выставлять? То что у них воспитывалось годами ,то не изменишь одними упреками. В стране ’где много диких обезьян’))...
Плекаю думи• 03 сентября 2023
щоб я там не була і не знала,як вони навіть на алкоголічок дивляться,як на принцес )))
Ответ дляСлоник-тоник
Автор думает, что ’она не такая’. И он разглядел в ней личность прежде всего. Вначале думал, что шльондра, а потом такой - О, нет, не шльондра, личность. И все, влюбился в такую нее особенную.
Вот так бывает. Перевернула всю жизнь тому египтянину своим ’янитакая’. Он же этого ни от кого больше не слышал, ага.
Та ні. Мабуть він мене побачив коли я «суєту» навела і подумав що я придурошна, бо хотіла вирвати кабель з колонки))) Шльондр в бікіні та міні сукнях було багато. А я як монашка - в довгому сарафані, і в суцільному купальнику😉
7_кг_рыбы• 03 сентября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Спілкуєтеся державною?
Авжеж ))
Физрукая• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Чому його в блок посилати? Мені спілкуватись з іншими чоловіками можна і цікаво. Я не фліртоманка, закидати удочки не вмію. Тому в мене багато чоловіків друзів🙂
Вам на майбутнє. Чоловіки спілкуються , не по роботі, тільки з тими жінками кого хочуть трахнуть. Всі національності.
Поки ви корчите вумну до вас шукають правильний підхід з необхідними наслідками.)))
Ответ дляВундерКИНГ
Наша Прометейша нравственности и целомудрия в Египте.
А вам хто заважає бути прометейшою нравственості? Ваша розкішниця яка хоче пригод?))
Физрукая• 03 сентября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Сколько вам лет? Будучи замужем вы продолжаете общаться с египтчнином и что-то доказывать? Вы уже доказали ему, что ни во что мужа своего не ставите.
Или вам 20 и вы хотите доказать своему египетскому народу что мы патриотки и не ’ такие ?’
💯
У них женщины с чужими мужиками не общаются.
Автор с самого начала для него Наташка, просто считает что не нашёл пока подход.
Уверена он постоянно ей предлагает приехать ещё на отдых.
Из Кукуева я• 03 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Ну если бы вам было не интересно с ним общаться, то послали бы в блок. Зачем эти все доказывания?
Хочет в кровати ему доказать, что не такая)