ПрипоРошенная• 07 сентября 2023
У кого є кролики?
У мене є кролик. Їй 5 місяців. І я недавно помітила, що у неї на шиї лисина . Але без вавок. І ще на цій лисині з´явилася чорна лінія. Потім вона почала рости. І звідти росте хутро. Це линька , чи вона змінює хутро. Варто боятися?
Безпринципова• 07 сентября 2023
Не бачили, щоб вона сама себе смикала? Так в природі кролики будують гніздо.
Гарнюнька• 08 сентября 2023
Додайтеся в групув фб ’ кролики Україні та їх друзі з дружніх країн світу’
Там можете запитати
Паралельно можна у ратолога теж запитати
Там можете запитати