МеняАЖтрусит• 08 сентября 2023
Зріст і довжина (члена)
Як у кого виросло...🤪Є так що високий і маленький (хвостик) а є навпаки все пішло в корінець, а зріст невисокий. А які вам зустрічались, чи це немає значення
Біле пальто• 08 сентября 2023
Ответ дляМинерАлочка
Єдине що замітила я, що в товстих чоловіків в основному маленький
Їдять, бо так отримують радість від життя :).
Чоловік 182 ріст, з молодості качався, щоб м´язами компенсувати маленький член. І справді жінки ведуться на м´язи (я ж повелася). Не щастить мені на чоловіків з нормальним розміром коротше кажучи. Жодного...всі якісь 13 см і тонесенькі
Біле пальто• 08 сентября 2023
Колись лежала і думала, вже 44, це я і члена нормального не бачила в своєму житті
Біле пальто• 08 сентября 2023
Згадалася історія, яку мені недавно жіночка з Миколаєва розповідала. Вона екскурсоводом була. А їй це якийсь чоловік з групи розказував. Ще в часи смердючого совка, як в східній Німеччині стояли війська срср (ну і наші щасливчики там бували), зібралася група строковиків і пішли до повій. Зайшли там в якесь приміщення, тут один німець вийшов голий, інший, потім ще негр...один з вояків каже - Хлопці пішли звідси, не будемо позорити совєтський союз.
Біда в наших чоловіків з розмірами коротше
Істеріомама• 08 сентября 2023
Понаписывали тут, конечно))
Вообще-то 13 см - это средняя длина по статистике. А вот больше 15 - это уже считается большим.
Плюс важен обхват, а не длина, потому что внутри влагалища нет нервных окончаний, чувствительные только пару сантиметров у входа.
Так что если он длинный и тонкий, тоже ничего интересного не будет 😁
Мадам Подлинник• 08 сентября 2023
Ответ дляБіле пальто
Зато порядка жінка!)))
Лінива, не каюсь• 08 сентября 2023
ОливьЕЖечка• 08 сентября 2023
Ответ дляН@Диете
Рост точно не определяет. У меня все мужчины были высокие, выше 185. Размеры от 13 до 24🤪
Надеюсь вы на 24 остановились?)😉
ОливьЕЖечка• 08 сентября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Длина окружности это не диаметр)
А как мерять диаметр, я не совсем понимаю? Только окружность и длину понимаю
Електрохарчування• 08 сентября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Диаметр только по формуле, зная длину окружности
ОливьЕЖечка• 08 сентября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Я поняла, поищу значит формулу, но сначала надо окружность измерять)))
ОливьЕЖечка• 08 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Подтверждаю. У мужа рост 171 см, но кисть широкая и размер ноги 44 р. Х приличного размера. А был когда-то мужчина такого же роста, но с обычными руками и 40 р ноги. У него меньше где-то на 3 см, но тоже не тонкий.
Вы длину члена забыли написать)
Спішу - перекидаюсь• 08 сентября 2023
Ответ дляКоко Шанель
Вы уже писали в какой-то теме? Там еще советчицы не поверили и пошли мерить свои аэрозоли с лаком для волос😂
Не пам´ятаю, коли це було Якщо там було саме таке зрівняння, то скоріше я, бо це я шукала як пояснити подрузі той розмір і міряла усе продовгувате в квартирі.
НетЕщеНаверное• 08 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ця схема працює, але не завжди. Залежності між вагою або зростом немає ніякої.
Ніт, не працює)
Н@Диете• 09 сентября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Надеюсь вы на 24 остановились?)😉
Я с них начала😂 больше такие не встречались. И слава богу)) ничего классного в этом нет, если честно. Как и в 13. Идеально 18-19