Я_не_аноним_100%• вчера в 23:48

Рашка притихла?

Не бьёт по Киеву, наверное копит, копит поздравление, суки
Хвігура мічти• сегодня в 00:16
Ответ дляLizavel
Одна пуля все бы решила, сука бессмертный
Да у него двойников ещё лет на сто хватит. Вполне возможно, что там уже давно управляет двойник

автор Я_не_аноним_100% • сегодня в 00:16
Ответ дляХвігура мічти
Тройник управляет
дама_из_декрета• сегодня в 00:18
Препіздєнт піздерації зайнятий. Вони вже планують війну з Турцією і удар по Лондону. Бо ракета навашингтон здулась Не заважайте.
Кусман Сиру• сегодня в 00:19
кому там бля скушно?
Одна_на_всей_планете• сегодня в 00:24
Ответ дляАноним с кешбеком
От не брешіть! Бо і у вас понос буде!
Завтра перевіримо)
Так перелякались, що нерви здали? 😂🤦‍♀️
Ви що перший тиждень у Києві? Завтра перевірите
Аноним с кешбеком• сегодня в 00:34
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так перелякались, що нерви здали? 😂🤦‍♀️
Ми - так, налякані, що нерви здали вже давно.
Ми знервовані, втомлені, зморені. І всі ваші лякалки нас лякають, нервують ще більше.
Навіщо ви їх пишете? Щоб розумною здаватися - а я казала! Вам легше буде від того?!
Я в Києві п´ятий рік під війною. Замахалася перевіряти мамкиних віщунок.
Буде - то буде, будемо переживати якось, але навіщо нагнітати і залякувати?!
Їй ще весело! Тьху!
Одне скучає без обстрілів, інше кличе на завтра, довбойобки обидві
Раздражевская• сегодня в 00:49
Ответ дляАноним с кешбеком
Понос буде
у вас
Аноним с кешбеком• сегодня в 01:08
Ответ дляРаздражевская
у вас
Завтра побачимо. Спи вже, не гавкай, провидиця
Марс атакує• сегодня в 01:39
За то, по Харькову лупить 24/7, постоянно, всем, чем можно.

Великий сатирик• сегодня в 03:02
Ответ дляУспокойся_Успокойся
фото
Цей вислів точно описує підарасію і підарускіх .. ))
Великий сатирик• сегодня в 03:27
Ответ длякороткопамятна
слів нема, ви не знаєте, що це кацапська помийка пофарбована під наш канал?
підарускіє на підарасії діють як завжди в усі часи, нічого нового.
Вони через підставні фейкові тг-канали навмисно тримають українців на нервах, суспільне напруження.
Ця їхня тактика не діяла б якби усе населення відписалося і забуло про сумнівні тг-канали і читало тільки офіційні зведення СОУ.
Великий сатирик• сегодня в 03:30
Ответ длякороткопамятна
як в тому анекдоті, з´сти він з´їсть, але хто ж йому дасть? він Вашингтон теж може планувати захопити, але щось поки зупинивсь під Малою Токмачкою
Ну коли усім командує таке довбойобане їбанко як Хуйло, то це навіть щастя для будь якого ворога.
Сам же рашистський воячний вермахт вже давно б умив руки і забрався з України з поразкою, а тут ними командує схиблене Україною хуйло, тому він їх коситиме мільйонами об наші СОУ.
Їм не поталанило, хуйло це не єльцин.
Великий сатирик• сегодня в 03:31
Ответ дляНесу пургу
А зачем ему Молдова?)
Там ни выхода к морю ( портов), ни полезных ископаемых, ни природных ресурсов…
О боже......
Ти таке дуже вумне мабуть тому що на підарускому язикє балакаєш.
От би мені так ..........
Протру пилюку• сегодня в 04:31
Ответ дляНесу пургу
А зачем ему Молдова?)
Понятно, что не зачем. Это пишут специально те, кому выгодна война
Янка-угомонись• сегодня в 06:16
Ответ дляРаздражевская
сьогодні буде
Не угадали)
Сірничок• сегодня в 07:49
Ответ дляАноним_1859
❗️путін планує захопити південь України, щоб створити сухопутний коридор, який з’єднає росію з Молдовою
Це його мрія, відрізати нам море, і дотягнутися до Молдови ! Немає землі, яка цьому виробку не потрібна, і буде він воювати з усіма, і поки буде дихати.
Сірничок• сегодня в 07:52
Ответ дляНесу пургу
А зачем ему Молдова?)
А йому моря не вистачало, і природних копалин, тайги, золота, алмазів на своїй території???
До нас він за цим, думаєте поліз ?
Як там по методичці - сланцевий газ…, мальки в трусіках…
Несу пургу• сегодня в 07:59
Ответ дляСірничок
До нас він за цим, думаєте поліз ?
Все войны ведутся только ради полезных ископаемых и природных ресурсов, выходу к морю и портам)
Путину даже западная Украина не нужна.
Потому что, там ничего нет.
Зачем ему Молдова? Виноградники и яблочные сады?
Чемодан-Вокзал-Майами• сегодня в 08:07
Ответ дляРаздражевская
сьогодні буде
Де?

Чемодан-Вокзал-Майами• сегодня в 08:10
Ответ дляЯнка-угомонись
Не угадали)
Та да
Аналітики захєрєнілі
Янка-угомонись• сегодня в 08:49
10 ночей спокойно в Киеве 🥰
Сірничок• сегодня в 09:06
Ответ дляНесу пургу
Путину даже западная Украина не нужна.
Потому что, там ничего нет.
Ви ще той геостратег і політолог …
Путіну треба ввійти в історію, побороти незалежність України, заставити боятися рашку, навіть після його смерті - він, як терорист погрожує усьому світу !
Бо йому землі мало, по-вашому
автор Я_не_аноним_100% • сегодня в 09:07
Ответ дляСірничок
Ви ще той геостратег і політолог …
Бо йому землі мало, по-вашому
Та он уже вошел
Щепотка_совести• сегодня в 09:10
Ответ дляНесу пургу
Путину даже западная Украина не нужна.
Потому что, там ничего нет.
Люди? Як і на західній. Чому всі скидають з рахунків цей ресурс?
Несу пургу• сегодня в 09:30
Ответ дляСірничок
Ви ще той геостратег і політолог …
Бо йому землі мало, по-вашому
Он уже давно вошел
виктория7аас• сегодня в 09:32
Ответ дляСірничок
Ви ще той геостратег і політолог …
Бо йому землі мало, по-вашому
Для него Украина это прокси врага россии ЕС
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 09:33
Ответ дляРаздражевская
сьогодні буде
думаете?
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 09:34
Ответ дляВиниловая пластинка
Де півтора ляма підписників?
а почему именно в час?
Несу пургу• сегодня в 09:47
Ответ дляЩепотка_совести
Удалено администрацией...
МедоваПаляниця• сегодня в 10:00
Їм збили останню атаку, так що мабуть думають, як це обійти.
Суки кончені.