Почекуха• 12 сентября 2023
Після апаратного педикюру почали тріскатися п´яти, порадьте будь ласка крем.
Раніше такого не було, але змінила майстра і стала помічати, що шкіра швидко дубіє там, намовляти на неї не хочу, можливо це збіг, може потрібний сильніший крем.
Знову Я• 12 сентября 2023
Вазелін,з того, що під руками
Дивіться щоб в складі засобів був ланодін.
А так в весь.аптеці купіть мазь живильну, фітосепт, біосепт чи Зірка для доглядом за вименем корів. Санофіт мені не дуже, бо сильно ментоловий аромат