miya ya• 12 сентября 2023

Ти подиви, як орки в Маріуполі розійшлися. А чи не зарано новосілля?

У нових будинках, які росія будує у Маріуполі, квартири не віддають людям, які втратили житло, а виставляють на продаж.

Відбувається це за такою схемою. Розбитий обстрілом будинок зносять. На його місці будують новий. А колишнім мешканцям оголошують, що формально це вже не їхній будинок, а інший. Тому й квартири їм у ньому не належать.

Здебільшого таке практикується у центрі міста. Там найкращі ділянки «російські визволителі» залишили для себе. Корінних мешканців звідти викидають, залишки їхніх будинків знищують, та будують замість них квартири в іпотеку. Для росіян.

У багатьох маріупольців документів на квартири немає, вони згоріли, тож і довести право власності вони не можуть. А тим, у кого крім згорілих квартир була ще якась нерухомість, просто відмовляють у компенсаціях на тій підставі, що інше житло є і його вистачить.

Така ситуація, наприклад, із будинком на Нахімова 82. Раніше там стояла ’сталінка’, яку російська армія розбомбила та спалила. Тепер на її місці будують житловий комплекс, квартири у якому продають за гроші. А мешканців ’сталінки’ просто викинули на вулицю. Ситуація настільки дика, що про неї навіть зняв сюжет місцевий телеканал.
автор miya ya • 12 сентября 2023
Пару ракет і буде вас стройінвєст.Місто заполонили буряти і чеченці
allaM4321• 12 сентября 2023
Я вообще не понимаю, как можно что-то покупать? И там, и в Крыму. Все ж вернется в Украину.
kissaniya• 12 сентября 2023
Мариуполь вечная боль((
автор miya ya • 12 сентября 2023
Яке нормальне там буде брати житло?Пропаганда запудрила мізки,що’росія сдесь навсєгда у моря курорт,ракета не прилєтіт’
KozaNostra_I• 12 сентября 2023
Обычное враньё. Ешьте не обляпайтесь.
Евгения911• 12 сентября 2023
Не можу таке читати. Болитт
marjankat• 12 сентября 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Обычное враньё. Ешьте не обляпайтесь.
Не зрозуміла ваш коментарі, бреше автор?
чир• 12 сентября 2023
Ответ дляallaM4321
Царев возмущался что жителям Херсонщины пуйло повыдавал жилищные сертификаты, а они на них скупают жилье в Крыму. С целью комфортного ожидания прихода ВСУ в Крым. Мол совершенно никакие они не патриоты россии на самом деле.
debor_a• 12 сентября 2023
Так *уйлу повірити - себе надурити.
allaM4321• 12 сентября 2023
Ответ длячир
пусть скупают. Вернуться хозяева квартир, все прийдется вернуть. Хоть кацапам, хоть нашим.
Like-995b• 12 сентября 2023
Твари выхаркивать будут все это. Всему свое время.
Like-995b• 12 сентября 2023
Ответ дляmarjankat
Не. Это рашаботы отрабатывают рупь
nitka83• 12 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Маня, добрий день. Давно Вас не було. Розділяю ваше обурення.
автор miya ya • 12 сентября 2023
На болотах объявления Новые жилые комплексы в Мариуполе с возможностью...
investim.guru›faq/novye-zhilye…v-mariupole…ipoteki
Меню
Мы предлагаем уникальную возможность приобрести квартиру в новом жилом комплексе в Мариуполе с использованием ипотечного кредита. Широкий выбор квартир различной планировки и площади. Выгодные условия ипотеки с минимальной процентной ставкой. Скрыть
автор miya ya • 12 сентября 2023
Заманивают именно русню с других регионов даже без первоначального взноса на ипотеку.Лишь бы понаехали разные чурки.Все чужим
dajkiri-irina• 12 сентября 2023
Вы хоть подписывайте,чей текст копируете
Махлебан• 12 сентября 2023
Да, так и есть
Argesha• 12 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Там для всіх без першого внеску і 2 %. Тіки прикол в тому, що ціни неадекват - під 8 млн двушка. Дорожче тіки в Сочі і Масквє с Пітером. І тому місцеві просто не можуть собі дозволити такий щомісячний платіж. Тільки приїжджі, хто приїжджає з грошима.
Маю там родичів. Їх будинок знесено, вони можуть собі вибрати аналогічної площі квартиру + 10м макс. Тобто була двушка 42 кв, пропонують з такою площею лише однушки, тому що двушки вже більші за 52кв. Ось з трьома дітьми поки знімають. Зняти теж ціни неадекватні, двушки за 25-30 тис.
Teonaa• 12 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Бльо
Так нормальне - не братиме
Але воно ж потім тут житиме, я так розумію! І що з ними потім робити?🤮