росія не може припинити бойові дії, бо Україна проводить контрнаступ, поскаржився володимир путін.
Україна начебто забороняє вести переговори з росією. Скасування заборони могло би стати ’першим кроком до діалогу’. Таку заяву зробив пу на Східному економічному форумі у вівторок, 12 вересня.
’Якщо Сполучені Штати вважають, що Україна готова до переговорів, то нехай тоді скасують указ президента України, який забороняє вести переговори. Там же декрет вийшов президента – він заборонив сам собі вести переговори і всім іншим. Ось Блінкен (глава Держдепу США Ентоні Блінкен – ред.) каже, що вони готові. Ну, добре, указ цей нехай скасують для початку. Це перший крок’, – сказав Путін.
Він також заявив, що росія не може припинити бойові дії, бо Україна проводить контрнаступ.
’Мені з багатьох сторін ті люди, з якими ми спілкуємося, які хотіли б виступити як посередники, кажуть: ’А ви готові на припинення бойових дій?’. Ну як ми можемо припинити бойові дії, якщо протилежна сторона проводить контрнаступ’,Як відомо, на початку жовтня 2022 року президент України Володимир Зеленський підписав указ, який унеможливлює ведення переговорів з путіним, але при цьому можливі переговори з росією. Так що володимир путін в черговий раз збрехав.
personality• 12 сентября 2023
От чесно, нафіга ви того дегенерата слухаєте ще й сюди то тягнете?
Байрактарочка• 12 сентября 2023
вже давно помітно що не знає як звернуть цю лавочку щоб вийти не дуже обісраним, але з кожним разом обсирається ще більше
--а зачем снаряды клянчит у Ким чЕн ина?
---так по их новостям ’ контраступ провалился’ Путину ж доложили? там же наступает только доблестная рф армия
----так Украины ж не существует, и рф воюет с НАТО, так к чему какие то Указы президента?
и зе ’нелегитимный нацист ( по путину) , чего он у него требует чето?
все с логикой...
nabludatel• 12 сентября 2023
А мені цікаво, яка мразота поставила дізлайк на побажанні хуйлу здохнути? Матрьохи, ви вкрай обнагліли.
Лисий хвост• 12 сентября 2023
Цей дурко під виглядом президента вже своїм росіянам не може пояснити як так український наступ провальний, але Київ ще не їх. Мене розчарував Ердоган, мало що байрактари у Малі засвітилися, ще і у Сочі його принизили путінські ідіоти. І це країна НАТО , з своїм Кіпром (така собі турецька днр). Немає політичної волі, є тільки страх помилитися
кто забыл в Стамбуле было свернуто, но
осенью 22
обращение о переговорах на условиях Украины вот
’Восстановление территориальной целостности, соблюдение Устава ООН, компенсация всего ущерба, причиненного войной, наказание каждого военного преступника и гарантии того, что подобное не повторится’, - заявил президент. «Это вполне понятные условия».
мировая пресса
и вот
осенью 22
мировая пресса
и вот
Лисий хвост• 12 сентября 2023
Та навіть якщо путін здохне, ви думаєте світу про це скажуть? Та, ні. Отой китаєць теж попав, він же думав, що вова путін не лох, а він вееееликий ЛОХ. І тепер китайцю теж торба буде, якщо розуму як у вовки
Ответ дляЛисий хвост
Турция , как ИндиЯ зарабатывает на санкциях, помогая обходить их раше, это огромные деньги