Margonails• Изменено 12 сентября 2023

Откуда столько токсичности у людей???

Читаю тему где мама 3х детей пожаловалась что она просто задолбалась....коментарии ух....рожала в анабиозе, нечего жаловаться и тд...это ваш выбор осознанный столько родить и тд
А когда пишут что ой муж трахнул соседку, парень смотрит на чужие жопы, купила штаны а они не такие, кот срет на диван и тд....это ведь ваш тоже осознанный выбор!!! Чеж блин на детей и их родителей такая то реакция???
Люблю ботфорты)
Hanna-Hanna• 12 сентября 2023
Ответ дляTrisha
Цій тенденції скільки років, скільки і людям, а не ноу-хау Порадниці, я досить давно в інтернеті і скрізь теми так і обговорювалися завжди. І завжди були теми які всі злі.))) І я не знаю ні однієї людини яка б своєму житті не написала нічого ’поганого’, в якості своєї думки , просто якщо ти пишеш щось, то це поганим не здається, ти висловлювання, як умієш свою думку. І так, якщо ти сильно сприймаєш тролинг невідомих тобі людей, то краще не писати, інші люди на форумі нічого тобі не винні, як і ти їм)))
Ну в принципі, так і в парку можна обгортки кидати на тротуар і какати у людей під вікнами на клумбу. Бо ти нікому нічого не винен, а інші хай не сприймають це гостро. Тільки чомусь ми цього не робимо

Trisha• 13 сентября 2023
Ответ дляHanna-Hanna
))хтось і робить, в розвинених країнах за це штрафи виписують. Ви навели дивний приклад накакати під вікном порівняти із висловленням своєї думки, цікаво, ось поспостерігати до чого призводить відслідковувавання ’правильних’ постів на прикладі сусіда, де є кримінальна відповідальність за фейки, також хочете так? Ви впевнені що вам сподобатися якщо на вас напишуть донос що ви не так щось сказали?
Ми всі інколи робимо щось не так, і ви в тому числі, просто наслідки’ не так’ різні, наслідки від какашок під вашими вікнами і наслідок якогось анонімного поста, різні, чи вам краще какашки під вашими дверями?
gynger11• 13 сентября 2023
внутри злоба сидит, тут форум разрешает убивать друг друга словами
Hanna-Hanna• 13 сентября 2023
Ответ дляTrisha
Ви справді не розумієте різницю між «мати протилежну думку» та «агресувати задля власного самозадоволення користуючись анонімністю форуму» або пересмикуєте?
Vailly• 13 сентября 2023
Ответ дляTrisha
))) не перебільшуйте, я із 12 року тут, теми олнаковісінькі, в тому числі чому всі такі злі, обов´язково раз в тиждень є така тема, і що цікаво всі що створюючи такі темы і пишуть ай-ай вважають що ось вони на такі, правда? Ви ніколи не писали в негативному руслі нічого, постійно писали так автор, ви праві?)))
Я с 11, но таких злобных комментов было меньше.
Trisha• 13 сентября 2023
Ответ дляHanna-Hanna
Ви справді не розумієте що подібні теми із серії вода мокра, а я всім покажу що я молодец? Я чудово все розумію, в таким темах, дехто прийшов и показати біле пальто, і поосуджувати інших, навіщо? От навіщо, серьозно, ой які інші погані, ай-ай, ой а ми не такі, ми ось гарні, ну і чим це краще за інші теми і висловлювання?
Trisha• 13 сентября 2023
Ответ дляVailly
Є російська приказка, красота в глазах смотрящих, я в інтернеті із 2000 року, все однаково по суті)))
Vailly• 13 сентября 2023
Ответ дляTrisha
Это все интересно, но я это вижу так, не понимаю, зачем меня переубеждать! Я хуже не стала, жизнь не ухудшилась.
Hanna-Hanna• 13 сентября 2023
Ответ дляTrisha
Дуже зручно виправдовувати склочний характер та вседозводеність тим, що всі так роблять і тому можна себе не контролювати. Але зайдіть на тематичний форум з хоббі- там такої кількості токсичності немає.

В подальшій дискусії сенсу не бачу, бо у нас з вами справді різні позиції.

nata.ant• 13 сентября 2023
Ответ дляMargonails
Да нет у многодетных социалки....я не знаю кто это разносит...за 7 лет, нам ничего не дали бесплатно, коммуналку как и все платим, лечим и тд как все..
Ну так в Польщі ви ж отримали всі превілегії)) ще й після народження дитини отримаєте)