Мюллерная• 19 сентября 2023

На какую сумму сейчас принято дарить подарки на детский ДР?

День рождения празднуется в парке развлечений. Без антиматоров, но будет стол (пицца, фри, торт). Только ребёнок пойдет (без родителей). На 800 грн выбрала подарок, это не мало?
Деньги сказали не дарить, только игрушки
Глас_Народа• 19 сентября 2023
кем принято?

Деловитая• 19 сентября 2023
Мы всегда дарим на 1000 если дети идут в парк розваг
Наездница• 19 сентября 2023
Не знаю, что значит принято. Нюу малого был ДР. Дети (одноклассники) в основном дарили по 500 грн. Пару человек по 1000

Стефанія• 19 сентября 2023
В нас виходить 1000-1300
Русланка з гілки• 19 сентября 2023
Ответ дляДеловитая
Всегда?
Инфляция ежемесячная сейчас)
побольшомусекретику• 19 сентября 2023
В залежності від можливості сімʼї. Думаю, на 800 грн нормально. Можете мамі дитини ще квітів (невеличкий букетик) взяти, якщо думаєте, що мало.
Блакитна устриця• 19 сентября 2023
1000 грн дарують моїм дітям і відповідно ми у відповідь
Как нефиг делать• 19 сентября 2023
В нас приблизно 500
Сокодавка ще та• 19 сентября 2023
Ответ дляБлакитна устриця
О, автор. Найкраща порада. Швиденько згадуйте, скільки дарували вашій дитині, і не більше, ні менше У ВІДПОВІДЬ. Бо більше шкода, а менше ’а шо люди скажуть’.

Как нефиг делать• 19 сентября 2023
А до моєї доньки прийшла подруга з двома дітьми і подарувала б. у. пазли в поганому стані і абсолютно не парилася, що щось зробила не так як інші
Моська-слон• 19 сентября 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Оце і я так роблю.
Тому хто дарував 1000 - дарували 1000, хоча для нас це перебор, якщо чесно
Хто 500 - тому 500-700, бо вже на 500 і не купиш нічого(
Тектологиня 80lv• 19 сентября 2023
500 грн (канцелярию кайт) и фольгированную звëздочку
Сокодавка ще та• 19 сентября 2023
Ответ дляМоська-слон
Оце і я так роблю.
Дуже шляхетно. Ви ж детально записуєте, хто коли і що подарував? А потім вишукуєте найдешевшу ціну в інтернеті? Ну щоб, не дай Боже, з дорожчим подарунком не лоханутись потім.
Мстящий за Зайца• 19 сентября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
А вы парились по этому поводу?
Мстящий за Зайца• 19 сентября 2023
От 500 до 1000
Salsa-24da• 19 сентября 2023
Нормально.
Мы дарим от 1000 до 2000
2000, если мероприятие в кафе и идем с мужем
Виктория 2013• 19 сентября 2023
Зараз така ситуація в країні, що не кожен має хороший дохід .
Тут все залежить від ваших доходів в родині.
Коли б моїй дитини дарували подарунки я б даже не звернула увагу скільки може коштувати цей подарунок.
Света С Приветом• 19 сентября 2023
У нас мало знайомих,пару трійку кумовей,і не менше 1000.
Ось подарували 1500 чоловіка похресниці,святкували на шашликах.
Якщо це з класу у школі ДН,не менше 500.
Справа ще у з-п,в нас невелика на сім´ю,то для нас це хороші гроші,але нам і не жалко подарувати їх
Гірчинка• 19 сентября 2023
на 500грн подарунок, діти до 10років. У нас середній достаток (на сімʼю 30-40тис грн дохід).

TaFo• 19 сентября 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Всегда?
Инфляция ежемесячная сейчас)
тогда зовите только состоятелььных детей
Ленне-Рейма• 19 сентября 2023
Ответ дляСокодавка ще та
А ви любите ходити з шариком толпою, а до себе звете заради грошей
Сокодавка ще та• 19 сентября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
А ви любите робити логічні висновки, які з логікою не мають нічого спільного?
Бо якщо мені не важливо, хто скільки подарував, то висновок один, на вашу думку, - приходжу до інших з кулькою. Так, це ж очевидно
месяцкие• 19 сентября 2023
500+ подарок небольшой ,либо 1000+ шоколадка.
Раздражевская• 19 сентября 2023
Я считаю, что нормально.
У меня ребенок был на ДР в апреле и августе.
В апреле дарили 500 грн в конверте+сладости на 200 грн.
В августе дарили подарок на 650 грн.+ещё до 100 грн.желейки именнинице и ее сестре и игрушку-антистресс для сестры.
Mar-1221• 19 сентября 2023
500 грн в самый раз