Пописанная парта• 19 сентября 2023
Страх повторного викидня
Дівчатка, порекомендуйте як справитись з утратою вагітності? ( викидень)
Здається що радість материнства десь від мене далеко😥 дуже страшно наважитись знову на вагітність, страх що все повториться🫣
Дякую
Ms. Сама прямота• 19 сентября 2023
это частое явление, многие прошли через это. сейчас не понимаю зачем я так убивалась несколько лет. природа часто делает правильно. если боитесь повторов ,пройдите обследование.
ПоЗиТиВнАя• 19 сентября 2023
Я тоже ужасно переживала, но у меня еще и возраст был не молодой, через два месяца забеременела сыночком, а через пять лет еще и доченьку родила, не переживайте, все будет у Вас хорошо
Кондуктор троллейбуса• 19 сентября 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Через 2 місяці після викидню вагітніти ?
Навіть важко це коментувати.
60 метрів сметани• 19 сентября 2023
У меня был ЗБ, через полгода забеременела, родила.
Пейте успокоительное. Через пару месяцев попустит.
ПоЗиТиВнАя• 19 сентября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Навіть важко це коментувати.
Це було за порадою лікаря, мені було 38 років, дуже гарний спеціаліст, сказала два місяці оберігатися, далі спробувати вагітніти та після двух смужок пити гормони. Все так і зробила, все добре.
Зрадорозганячка• 19 сентября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Навіть важко це коментувати.
І в мене так було, це нормально через 2 місяці, якщо дозволив лікарь.
Вообще не факт• 19 сентября 2023
В мене була завмерла вагітність, ходила з нею майже 3 тижні і навіть не здогадувалась. Було важко, операція ( само не виходило і чекати я вже не хотіла далі), лікарі казали що можна хоч і відразу вагітніти з наступного циклу, ми почекали 4 місяці ( більше проблема психологічна) спробували ще раз, вийшло з першого разу, зараз 10 тиждень, страх є звісно, інколи накриває, але треба розуміти, якщо ви хочете дитинку треба пробувати, дійсно природа розумніша, не просто так стаються викидні та завмерлі. Знаю жінок які і 6-8 разів це переживали але не здавались і нарешті виходило. Попрацюйте з психологом якщо самі не можете справитись, більше розмовляйте з чоловіком, знайте що після цього обов’язково все буде добре і ви будете мамою. А стосовно того що хтось пише пройдіть обстеження, то от я проходила все добре, але страх повтору нікуди не дівся. Це всеодно завжди буде з вами, лише питання чи зможете ви з цим справитись
Пописанная парта
• 19 сентября 2023
Ответ дляВообще не факт
Дуже Вам дякую🙏
Чи Ви якось більше перевірялись 2й раз? В плані узд, чи робили щоб впевнитись чи все добре? Може якісь таблетки типу утрожестану
Вообще не факт• 19 сентября 2023
Ответ дляПописанная парта
Дуже Вам дякую🙏
Звісно, бігала на УЗД часто, ну тобто за 10 тижнів я була вже тричі, зате так я спокійно, бачу що вагітність розвивається і все добре. Краще сходити лишній раз чим сидіти і хвилюватись. Ще дуже допомагало хгч спочатку, якщо брали якусь сумніви здавала в динаміці, бачу приріст хороший і спокійна. Із таблеток лише вітаміни і все. Прогестерон в мене нормі, тому він мені не потрібен.
культУра• 19 сентября 2023
В мене був викидень і завмерла. Морально було дуже важко, особливо після другої втрати. Стала більш спокійною і морально готовою до нової спроби через пів року, вірила в успіх так як, розуміла причину втрат і що потрібно робити, всю вагітність була на терапії. Але часто після першої не вдалої вагітності дівчата народжують здорових дітей. Є організація ’ Опіка Ангела ’ вони надають психологічну допомогу після перинатальних втрат.