З родзинкою• 27 сентября 2023
Віддали мої книжки,на що люди розраховували?
Давала людям «почитати» дитячі книжки, не знайомі, просто в одній групі в тг перебуваємо, жіночка божилася що віддасть. Ще й якось зупинилася у останню мить і відклала синові книжки, ті що йому дарували у садочку/школі (з побажаннями від вихователів), як відчувала. Книжки гарні, нові.
Ну дала і дала, спочатку не хотілось підганяти, бо багатенько, потім вже й нагадувати незручно.
А тепер колега запитала для дочки щось почитати, наважилась написати. Жінка відповіла що я щось наплутала і вона в мене нічого не брала, зробила скріни, скинула, пише «вибачте, намагаюся звʼязатися з сімʼєю якій віддала книжки».
Навіть не знаю що хотілось би запитати, просто неприємно і щось мені здається що вона просто морочить мені голову, бо наче очевидно що віддавати чужі речі якось «не альо»
З родзинкою
• 27 сентября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
сколько времени прошло ?
Півроку, навіть більше
З родзинкою
• 27 сентября 2023
Ответ дляТа не реву я
Ви в тій ТГ групі скріни викладали?
Ні, в особисті їй писала
Та не реву я• 27 сентября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Ні, в особисті їй писала
Напишіть в групі і тегніть її
В курсі діла• 27 сентября 2023
Очень неприятная ситуация 😔 а взять контакты людей, кому она якобы отдала книги и объяснить? Что это подарки, тем более там написаны пожелания
Миссис Буркул• 27 сентября 2023
Ну на що розраховували… ви дали в користування, вона забрала назавжди(((
З родзинкою
• 27 сентября 2023
Ответ дляТа не реву я
Напишіть в групі і тегніть її
Написала що знайшла кому віддала, як вони передадуть, то принесе.
Каже «вибачте що не впізнала, багато шахраїв пишуть і дзвонять», я аж пореготала, шахраї хочуть читати мабуть))
З родзинкою
• 27 сентября 2023
Ответ дляВ курсі діла
Та не, ті що підписані я, на щастя, лишила, не давала
Та не реву я• 27 сентября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Напишіть, що не можете чекати
З родзинкою
• 27 сентября 2023
Ответ дляТа не реву я
Напишіть, що не можете чекати
Та вже ж тиждень почекаю, може і справді принесе
Кривая спроса• 27 сентября 2023
Щось я не дуже розумію про ’почитати’. Купа бібліотек навколо, дитині буде корисно навчитися там книжки брати, роздивитися все.
Чумачечая Весна• 27 сентября 2023
Людина забула, у кого їх взяла і куди діла. Завжди підписуйте свої книги з номером телефону
Щедрик• 27 сентября 2023
Ой, ещё до времён интернета домашние застолья у нас всегда заканчивались ’ ой, дай почитать!’ или ’ дай посмотреть!’( это о книгах и видеокассетах)
И крайне редко нам их возвращали. Глаза копченые и ’ это не мы брали!’ и это в малой компании.
Некоторые свои книги даже потом у них дома видела)
А здесь чужие люди совсем
Чумачечая Весна• 27 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Не усюди є хороші дитячі бібліотеки.
З родзинкою
• 27 сентября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Не усюди є хороші дитячі бібліотеки.
У нас є бібліотека, просто вона просила у групі деякі іграшки, в мене були, вона за книжки запитала чи немає чого почитати
З родзинкою
• 27 сентября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Можна забути як в тебе купа того добра, а як вона просить бо зовсім нічого немає, то можна було би і запамʼятати)
Все буде• 27 сентября 2023
Це розповсюджена ситуація. В мене так Муфту, Мохобородька і Півчеревичка взяли почитати, всю серію. З кінцями. Як можна забути, де ти їх взяв? Я памятаю, де купила кожну книгу, а в них воно просто матеаріалізується і одразу стає їхнє(.
Чумачечая Весна• 27 сентября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Ну так вона у всіх просить, всі щось дають. Невже ви ніколи таких попрошайок не зустрічали?
З родзинкою
• 27 сентября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
У нас маленьке місто, всіх в обличчя можна запамʼятати
НашлаПерепискуМужа• 27 сентября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Она, видимо, у многих, таких так вы, пособирала игрушки и книжки и забыла даже, что отдавать кому-то нужно.
З родзинкою
• 27 сентября 2023
Чогось засмутила мене(
Наче й пообіцяла повернути, але як говорять «осадочек остался»
ЧупакабраЗеБест• 27 сентября 2023
свинство.
слушайте, я когда то заходила к своей подружке в гости и забыла у нее сумку.
пришла на следующий день, а ее мама мне сумку протягивает и говорит на.
а книгу я тете Лене (неизвестной мне женщине) дала почитать, она такое любит. ТО есть они еще и в моей сумке умудрились порыться.
Та не реву я• 27 сентября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ага. Свої б не забула
НашлаПерепискуМужа• 27 сентября 2023
Ответ дляВсе буде
Ну вы же их купили, а они у всех все берут. Такие люди редко что-то ценят.
НашлаПерепискуМужа• 27 сентября 2023
Больше неприятно от того, что из-за таких потом и нормальным не верят.
Ваша прЭлесть• 27 сентября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Півроку, навіть більше
Нууу.....Не сильно обнадеживает... Я поэтому жадина и не даю никому ничего вообще. Т.к. знаю как люди относятся к чужим вещам..
З родзинкою
• 27 сентября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Сколько дали книг?
Штук 10, не менше, по фото бачу вісім, але маленькі я зазвичай не фотографую
Поміркована думка• 27 сентября 2023
Ой, автор. У меня так знакомая попросила иллюстрированные книги «Гарри Поттер» почитать и «Часодії». «Часодії» дала всю серию. Поттера решила не давать все сразу (было их 4), а по одной. Через три месяца пишет, просит вторую ей дать, я говорю ок, только первую часть верните. И пропала куда-то. Пару раз ей писала- прочитает сообщение и не отвечает, на звонки тоже не отвечает. Я и перестала звонить. Больше книги не даю. В принципе, Часодії ладно, а вот Поттера было жаль