А шо сталося?• 29 сентября 2023
Який милий світшот я купила ❤️
Прям такі рукава прикольні, ніби простий, а так класно виглядає.
Полуничка• 29 сентября 2023
Ответ дляЧервона рута
Так эйфория быстро проходит. Обычно через пару стирок.
Можливо і так. Але зараз навіщо настрій псувати?
Баррикадница• 29 сентября 2023
Ответ дляЧервона рута
Чему завидовать? Этих регланов каких хочешь хоть жопой жуй. Я Вам пишу как производитель.
А Вы видать остались в 90х, когда привезенному реглану из за границы все завидовали.
Что вы за такой производитель, что фигню шьете?Качественные ткани закупать не пробовали? У меня куча подобных вещей нигде резинки не растягиваются. Более того сама шью спортивные костюмы себе и детям, покупаю качественные ткани и все окей с резинками.
А шо сталося?
• 29 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
О, прикольно. Моїй теж 9 років. Світшотів багато, а ось джинсів треба докупити
Ми джинсами затарилися влітку, а витягла теплі речі - тааак виросла, майже все короткі рукава, в облипку - мішок на віддачу. Тому зараз підкуповую їй світшоти, бомбери. Ще з барбі гарнезний купили, правда колір -білий, але щось будемо робити.
Дуняша• 29 сентября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я теж накупила своєму синочкові багато всього милого, а трусики, які купила йому мі мі мі))
Ой я тоже люблю мимишные трусцы )) а вот дочь выросла фантазии нет носит только кельвин кляйн по мне они скучные 🤪
Червона рута• 29 сентября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Поддерживаю)))
Давайте поыоткаем и выложим в тему автора, пусть разделит нашу радость)))
Я могу пофоткать все, что купила за этот год - все должны обязательно офигеть от счастья)))
Давайте приумножим радость автора в этой теме?
Червона рута• 29 сентября 2023
Ответ дляА шо сталося?
Покажите
А шо сталося?
• 29 сентября 2023
Ответ дляДуняша
В мене поки немає всього сіро-чорного тому відриваюся.
Сорока-ворона• 29 сентября 2023
Ответ дляЧервона рута
Вона може і завтра пройти, але людина просто радується вдалій покупці сьогодні
Полуничка• 29 сентября 2023
Ответ дляЧервона рута
Поддерживаю)))
Скільки отрути в вас 🤦♀️
Завжди співчуваю таким нещасним як ви
Дуняша• 29 сентября 2023
Ответ дляА шо сталося?
Я и серо черное люблю 😹)))
А шо сталося?
• 29 сентября 2023
Сорока-ворона• 29 сентября 2023
Ответ дляЧервона рута
Поддерживаю)))
Можна просто вийти з теми і зайти в цікаву для$вас)) не дякуйте
Дуняша• 29 сентября 2023
Ответ дляЧервона рута
Поддерживаю)))
Давайте )) все равно время здесь тратите 😹
Червона рута• 29 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Скільки отрути в вас 🤦♀️
Завжди співчуваю таким нещасним як ви
Я не понимаю людей, которые все свои лахи выкладывают в интернет. Ну купила, носи. Зачем это всему интернету?
Вы представляете если бы каждая девушка выкладывала на Советчицу каждую свою покупку?
А шо сталося?
• 29 сентября 2023
Ответ дляДуняша
Я и серо черное люблю 😹)))
Я теж, але не на дітях тотал, а в міру.
Сорока-ворона• 29 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Скільки отрути в вас 🤦♀️
Завжди співчуваю таким нещасним як ви
Я в шоці теж). Така безобідна тема і прийде якась маня і фукає фукає....нещасна жінка
Полуничка• 29 сентября 2023
Ответ дляЧервона рута
Навіщо ви досі сидите в цій темі? Вона ж вам нецікава 🤷♀️
А шо сталося?
• 29 сентября 2023
Ответ дляЧервона рута
А в інсту можна, викладають же ))))
Полуничка• 29 сентября 2023
Ответ дляСорока-ворона
Так і є
Дуняша• 29 сентября 2023
Ответ дляЧервона рута
Думаю они бы кайфовали .. много рекламы , много просмотров
Сорока-ворона• 29 сентября 2023
Ответ дляА шо сталося?
Моїй 13. Все біло сіро чорне. Ну ще малинове проскакує деколи))
Сорока-ворона• 29 сентября 2023
Ответ дляЧервона рута
І що? Нормалтні Люди оминають теми які їй не цікаві. А ви строчите)) я теж нє панімаю таких як ви))
Злюсь до кипіння• 29 сентября 2023
Ответ дляСорока-ворона
Ну тема примітивна якщо чесно.
Червона рута• 29 сентября 2023
Ответ дляСорока-ворона
Смотрите, я автору написала реальность таких свитошотов. Она мне написала что я ей завидую. Чему тут завидовать?
Сорока-ворона• 29 сентября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ну тема примітивна якщо чесно.
А всі інші високо інтелектуальні
Червона рута• 29 сентября 2023
Ответ дляСорока-ворона
Зачем создавать такие темы? Чтобы что?
Я вчера носки купила. Хотите обсудим? Вложить для Вас?
Сорока-ворона• 29 сентября 2023
Ответ дляЧервона рута
В нас близько 40 світшотів на сім´ю з жодним не сталось того що ви написали. Деяким по 4 роки))
Дівка в намисті• 29 сентября 2023
Ответ дляЧервона рута
А обсуждение выделений на трусах или просьба помочь в решении задачи с 1+2, Вас не корёжит?