Отжигающая• 04 октября 2023
Скільки коштують послуги няні за годину
Київська область (Буча/Ірпінь)
Звезда в шоке• 04 октября 2023
Возраст ребенка, обязанности, сколько часов в день, периодичность.
Критериев, влияющих на цену, много.
От 100 грн
Но тут вам сейчас напишут про ’очередь за 30грн/час’
Критериев, влияющих на цену, много.
От 100 грн
Таракашечка• 04 октября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Критериев, влияющих на цену, много.
От 100 грн
Критериев, влияющих на цену, много.
От 100 грн
Так і є, бажаючих повно
рукиЖимолости• 04 октября 2023
Странно, когда я искала няню 6 лет назад и тут спросила цену , мне озвучили 120-150 /час
И тапками закидывали за меньшую сумму ))
Кофе в лобби• 04 октября 2023
Ответ дляТаракашечка
Так і є, бажаючих повно
За 30 грн? 😅
Я думаю є такі дурники, що можуть за 200 грн і пів дня сидіти з дитиною ,якщо і не весь день. Але це або якісь пенсіонери-сусіди, або зовсім молоді дівчата студентки з маленьких міст ,або з села, де роботи майже нема
Таракашечка• 04 октября 2023
Ответ дляКофе в лобби
За 30 грн? 😅
Не обов´язково, якщо є варіанти або піти лісом або мати дохід то багато хто опускається, ну або ж власне іде лісом і шукає роботу місяцями🤣
Звезда в шоке• 04 октября 2023
Ответ дляКофе в лобби
За 30 грн? 😅
За 30 грн будут постоянно меняться в поисках большей оплаты.
Некоторым абсолютно не важно,кто будет рядом с его ребенком
У нас парень первокурсник (и работает уже год, со своего 11 класса)
120 в час, в прошлом году платили 100
Но это неполная занятость, 15-20 часов в неделю + я подстраиваюст под его расписание, а он - доступен почти все остальное время
Няня с опытом дороже думаю. Но если на полный день, то стоимость часа меньше
120 в час, в прошлом году платили 100
Отжигающая
• 04 октября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Критериев, влияющих на цену, много.
От 100 грн
Критериев, влияющих на цену, много.
От 100 грн
Дитині 2 роки, прогулянки, час вдома, 3 рази на тиждень по 6 годин
Шаманю второпях• 04 октября 2023
100 грн за годину обл центр подружка знайти не може.Вже 2 міс шукає.Все дорожче
ЗновЗдоров• 04 октября 2023
в моєї дитини була няня в 21-22 роках. 150грн за годину. після початку війни і стрімкого зростання цін піднімала їй зп чисто по-людяному, та й няня була супер.
але коли в 21 році шукала няню то ціна була 120-150грн.
одна няня без досвіду приходила на співбесіду і просила 100грн.
але дійсно є різний цінник як і в будь якій сфері. хтось недооцінює себе, або демпінгує ціну, згоден працювати і за 80-100грн. ще від обовʼязків няні залежить. якщо то просто покатати візочок на вулиці то явно не складно і за 80 може хтось погодиться. якщо дитина ураган то і за 200 ніхто не захоче сидіти. в моєї мами колись в дитинстві була няня, то в перший же день сказала «не хочу вашу дитину і ваші гроші»