Поліцейський патруль• 13 октября 2023
Подарунок на Д.Н. чоловіку в ЗСУ
Дівчата підскажіть, що можна подарувати чоловіку на день народження він зараз в ЗСУ. Хочеться відправити посилку на день народження але не знаю щоб покласти окрім солодощів.
Черговий по кухні• 13 октября 2023
Смотря как давно он у вас там, и чем успел обрасти.
Хорошие фонарики, нож, мультитул, термобелье, перчатки, тактические очки.
Нужно знать его потребности, кроме вас этого никто не знает.
Лишь бы что точно дарить не надо.
Поліцейський патруль
• 13 октября 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Лишь бы что точно дарить не надо.
Я теж ж про те що подарувати аби що не хочеться. 1,5 року все що їм треба купують самі. Хочеться відправити, щоб було приємно а от що навіть не знаю. Треба були мишоловка але їх вже купили, будуть перевіряти.