Фиктивная• 15 октября 2023
Суми! Чи е прямі рейси з Сум до Нідерландів і навпаки?
Фиктивная
• 15 октября 2023
Ответ дляМрії у вирії
Є маршрутка
Добрий день, можете поділитися контактами?
Мрії у вирії• 15 октября 2023
Ответ дляФиктивная
0542255064 Сумской областной психоневрологический диспансер
Фиктивная
• 15 октября 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ви серйозно?
А що не так, у Швейцарію, Італію і Німеччину їздять, можливо уже і в Нідерланди.
Директор Пляжу• 15 октября 2023
Ответ дляФиктивная
Чартер есть - прямой
Зроблено у 80-х• 15 октября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Чартер есть - прямой
Тільки бізнесджети)))
Але думаю автор мала на увазі автобусні рейси
Ромашкинная• 15 октября 2023
что-то сомневаюсь, автор, это дофигищи км
проще наверное через Львов
Фиктивная
• 15 октября 2023
Ответ дляРомашкинная
на бла-бла каре смотрите, показывает что есть
Дякую, за автобуси я знаю, думала може е маршрутки, вони швидше їдуть.
Вся в кредитах• 15 октября 2023
Дуже дивно, що декого повеселила ця тема, особливо там, де ще номер телефону дали. От що у людини в голові? Здається, автор ніде не написала, що їй потрібна безкоштовна евакуація. А те, що з обласних міст ходять маршрутки закордон прямі, то так і є. На жаль, про деякі рейси люди дізнаються випадково, бо приватні перевізники возять. Нормальне у неї запитання.
Фиктивная
• 15 октября 2023
Ответ дляСhanelKa
Є рейси з Сум
Не має нічого дивного в питанні
Дякую, це великий автобус,чи маршрутка?
Фиктивная
• 15 октября 2023
Ответ дляСhanelKa
Судячи з опису - маршрутка
Дякую, мені казали що е маршрутка з Сум, ну це так хтось десь чув і від кого не пам´ятає.
Нашли в капусте• 15 октября 2023
Ответ дляФиктивная
У «Павлюк-транс» судя по описанию микроавтобус на 10 человек.Вы зайдите на «Басфор юа» и введите Вашу точку отправления и прибытия, там будут все рейсы и условия перевозок.