Апрель Ивановна• 16 октября 2023
Чи важливе в нашому житті перше кохання?
Перші стосунки, оті , що ще в підлітковому віці?
Маю приклад мій, моєї сестри, ще декількох знайомих дівчат, яким забороняли. Тільки вирвалися з під батьківської опіки - частина вляпалася в якусь фігню, частина так до 40 Ка вже без відносин.
І ті дівчата, які в юності мали досвід підліткового зустрічання ,у кого вдома батьки не падали в обмороки, якщо хлопець заходив в гості, в основному вийшли нормально заміж, мають міцні сім´ї.
Можливо то так співпало . Не знаю. І причина в іншому .
Як ви думаєте? Які у вас приклади?
Дуб береза• 16 октября 2023
Делала что хотела, трахалась в 16 , жила открыто, родителей не боялась, мама всё знала.
Вышла замуж за что попало, быстро развелась, второй раз тоже не гуд
Оченьценная• 16 октября 2023
Эх. Помню свою первую любовь безответную. Его поездом переехало, не выжил
Коплю на груди• 16 октября 2023
Однокласниця яка з 14 років мала кожного тижня нового статевого партнера,в 30 вийшла заміж,живе гарно з чоловіком.
Інша ,яка взагалі хлопця за руку не тримала до 28,теж вийшла заміж,народила дитину.З чоловіком теж в гарних відносинах .
Тут мабуть від людини ще залежить .
Бронетапці• 16 октября 2023
Когда мне было 16-18 лет, парни не обращали на меня внимания в реале. В 19 лет я начала знакомиться с мужчинами по смс и встречаться с ними. Мой первый мужчина на 18 лет старше меня. Он оказался женат. В том же возрасте я познакомилась с бывшим мужем. Он на 5 лет старше меня. В 20 лет я забеременела и вышла замуж. В 21 родила. В 27 развелась
Забрала і не сказала• 16 октября 2023
Задумалась. Оказывается в моем окружени не было девушек, Которым запрещали. Но у всех сложилось по разному.
Завжди мало• 16 октября 2023
Мне не важна первая любовь. Закончилась она быстро и никакого влияния на мою жизнь не имела. Но я и не была никогда влюбчивой.
Неробименінерви• 16 октября 2023
Досвід з чоловіками достатній. Мама дуже строга, нічого не дозволяла. Особливо років в 18-19. Але я дозволяла собі сама)) Заміжня другий раз. Обидва мої чоловіки інтелегенті, розумні, розумні і достатньо успішні люди. Я б навіть не проти, щоб мені ще більше забороняли і моєму житті було б менше лайна) за все життя +- 8 чоловіків з якими були постійні соосунки. Думаю, 3 з них можна було б легко викреслити і нічого не втратити. Мені 36
Нервогенератор• 16 октября 2023
Мне 34 и один раз в своей жизни была влюблена в одноклассника. В 13 лет. И все))
Больше ни в кого и никогда. Не знаю, что такое любить.мужа не люблю
Natalia505• 16 октября 2023
Всі різні, автор, у всіх по різному. Я з тим коханням скоро 30 років як у шлюбі. В одної три шлюби, в інших по одному, живуть собі як їм подобається.
Шиворот Навыворот• 16 октября 2023
Первая любовь не важна для меня.
Хоть встречались долго и разошлись мирно - просто обоим надоело
Вообще все до мужа как-то не вспоминаются
Некоторых и имя не помню. Хотя не так много.
Пионерка, отличница, мама ничего не запрещала, но воспитывали пай-девочкой. Всех водила домой, мама всех кормила и любила)
Все парни кроме одного - отличные ребята. Один - жесть, как замуж не вышла (мозгов хватило) - удивляюсь.
С мужем живу 20 лет, он круче всех.
Апрель Ивановна
• 16 октября 2023
Той , кого я любила , покрутився покрутився кругом мене. На дискотеку не ходила , до мене не можна було прийти і почав зустрічатися з іншою.
Мама Чели• 16 октября 2023
моя первая любовь мой одноклассник в новой школе, лЯбовь, охи и вздохи, нашим родителям это было даже выгодно (моя мама и его папа были руководителями в одном управлении), устроили нам свадьбу на ху*ву кучу людей, которых я даже не знала,ну то такое))) . Поступили учится вместе, поженились в 19, в 26 я ушла от него (родители и его и мои даже рычали!!!!), от первой любви не осталось и следа... не все красиво, что на картинке))) Взрослеть романтично это одно, а жить с амебой ленивой это другое.... вспоминаю с юмором, какая я была наивная))) но ничего я потом все наверстала!! второй раз замуж - полет нормальный!!
Кукарикуууууу• 16 октября 2023
Никаких отношений в школе, учеба, спорт, помощь маме. Первые отношения, поцелуи и секс в институте. Вышла замуж в 21 за отличного парня, не любила его, но поняла, что будет мне идеальным мужем, так и вышло. Он был у меня третьим парнем в жизни.
Апофиозная• 16 октября 2023
Объект моей первой любви свел меня с Нынешним Мужем и потом еще не давал нам с ним покоя. А мы 5 лет в браке и все отлично.
Рятівник Малібу• 16 октября 2023
Перше кохання було в школі, не взаємне. Перші стосунки швидко закінчились бо ми були різні і за статусом і за цінностями. Другі відносини тривали 1.5 року і він мене кинув, але завдяки цьому я зрозуміла( з часом, коли зустріла майбутнього чоловіка), які стосунки є нормальними і дають шанс на щасливе життя.
Бронетапці• 16 октября 2023
Ответ дляNatalia505
А моя мать вообще ни разу не была замужем. При том, что у нее четверо детей от трех разных мужчин
90x60x90• 16 октября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Можете пояснити, що саме зрозуміли про нормальні стосунки і щасливе життя? Може якісь поради дасте, на що звертати увагу?
Рятівник Малібу• 17 октября 2023
Ответ для90x60x90
Звертати увагу на вчинки, не на слова. Обман, безвідповідальність, ображання на пустому місці, гойдалки на піку емоцій- цього не повинно бути, це не здорові стосунки. Коли закоханість і нема досвіду на це не хочеться звертати увагу, але з часом це призводить до знищення самоповаги і здається що можна все пробачати.
90x60x90• 17 октября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Дякую