Может быть Вы слышали новости об этом, леденящий ужас от того насколько дети беззащитные, а их ещё и без конца выгуливают на экскурсиях за пределами территории садика или школы.Зачем детей регулярно выводить в общедоступные места на улице, если их не в состоянии защитить учителя/воспитатели и ответственность никто за такие трагичные случаи потом не несёт.
Vitamina1407• 19 октября 2023
Я дивилася в новинах,очевидиця полька сказала що той дід коли напав казав щось про путіна. Якесь слово і путін.
Ответ дляAlessa 35
Не пишуть якої національності, але ж все одно дитина в чесно кажучи я ніколи не розуміла навіщо дітей таскати по місту.Ніхто ж не буде за кожним дивитись так, як батьки.
в Польші діти дуже часто ходять на екскурсії, музеї. маленькі діти з садочку-завжди одягнені в жилети, щоб їх всі бачили, йдуть по два, завжди два вихователя,за дітьми пильнують. Може дійсно таке життя, мабуть як то кажуть від долі не втечешь. Але, помітила що в Польші часто зустрічаються люди з псих розладами, відомо що інваліди живуть своїм життям, сьогодні в метро дитина на інвалідному візку так кричала, горланила-думаю диагноз ДЦП, його супроводжувала жінка,іноді бачу просто такого горластого інваліда без супроводу,тобто ніби все з нею добре, але йде й оре. Наприклад в класі у дитини, є класс де є такі діти-говорить коли вони виходятьз класу дуже кричуть на всю школу, інколи бьються, звичайні діти їх бояться. Але така політика щоб такі хворі були зі здоровими. Тому, так дійсно навіть психи можуть розгулювати містом, хоча не факт, що де їх не має.
Ответ дляVitamina1407
Аве Путин… Типа, как помните, Аве Цезарь… Слава типа по латински или хз… Мы живем не в Познани, но рядом, тут люди в шоке… Третий день разговоры об этом… Бедный ангелочек… 70 летний ублюдок забрал жизнь… Там еще хорошо, что рядом шла женщина полицейский, а то бы порезал еще больше детей…