Сама не знаю• Изменено 20 октября 2023

Менш знаєш - міцніше спиш?

🙈🙉🙊
Ви навмисно уникаєте негативної інформації навколо? Читаєте тільки приємне та позитивне?

Чи хочете знати хоч неприємну, но правду?
Чи шукаєте інформацію, бо вважаєте, що вона поможе бути готовим до несподіванок?
Силиконочка• 20 октября 2023
неактуально, авторе, в Україні наразі взагалі неможливо уникнути негативної інформації
Пустощі-веселощі• 20 октября 2023
50/50
автор Сама не знаю • 20 октября 2023
Мавпочки не бачать, не слухають та не говорять поганого. Ще треба самому не робити поганого, так? Та не думати про погане.
Мэри Лин• 20 октября 2023
Раньше тоже считала, что лучше горькая правда, пока крыша не поехала и не начались болячки, теперь для меня лучше обманываться, зато нервная система спокойнее
автор Сама не знаю • 20 октября 2023
Ответ дляСиликоночка
Можливо уникати.
Ля-ля-ля• 20 октября 2023
Ви третій день бомбардуєте нас цими питаннями щодо засовування голови у пісок.
Ні, не всі українці ще живуть ракушками.
So_so• 20 октября 2023
Заказала книжку, буду читать.
Щас ухожу• 20 октября 2023
Ответ дляСиликоночка
В тихом регионе возможно и вполне успешно
Силиконочка• 20 октября 2023
Ответ дляЩас ухожу
я у тихому регіоні, але не можу погодитись
Щас ухожу• 20 октября 2023
Ответ дляСиликоночка
Ну, я успешно избегаю уже почти год.
Mrs.Sexuality• 20 октября 2023
Лучше не знать. Потому что 90% проблем, из-за которых у тебя месяцами хреновое настроение, и так сами собой исчезают, рассасываются.
Галя із Дарниці• 20 октября 2023
Менше знати під час війни = наражати себе на небезпеку. Щоб нормально почуватись, треба не читати істеричні тг-канали і інший вайберний хлам.