Зупка_цем• 27 октября 2023
Хмельницький. Порадьте вет.лікарню
Необхідно кострація котику, порадьте лікаря!!! До кого можна звернутись, щоб не переживати..
Гербарія сушу• 27 октября 2023
Ми стерилізували собаку на Раково, Чорновола 176. Лікар Василь Васильович. Хороший фахівець, але трохи важкий характер. Зробив собаці операцію добре, але трохи хамуватий по відношенню до людей. Якщо закрити очі на характер, то можна оперувати там.
Є ще клініка Новавет. Пошукайте адресу, це в бік речового ринку. Теж подобається обслуговування. І хірурги там хороші.
Зупка_цем
• 27 октября 2023
Ответ дляГербарія сушу
Дякую.
Снегопадка• 27 октября 2023
Ми їздили в клініку Добродій , задоволені
ще дуже хвалять клініку на Дубово