Бараболька• 28 октября 2023

Де знайти взуття 39 розміру на дуже вузьку ногу?

У кото така ж проблема, поділіться де викупляєте взуття. У доньки, 12 років, розмір повний 39 і ну дуже вузька нога, вже що тільки не міряли все або як галоші або немає розміру, бо маломірять. Вже 3 тижні шукаємо демісезонне взуття і ніяк
Злюсь до кипіння• 28 октября 2023
В дитячих відділах. Суперфіт , пріміжі, геокс, скечерс

дожену і ощасливлю• 28 октября 2023
Це треба з дитячої лінійки 39 розмір дивитись
Кицюююня• 28 октября 2023
в миратоне себе сапоги брала, тоже нога узкая, а стелька 25
Поліпривіт всім• 28 октября 2023
В Інтертопі брали в дитячому відділі geox, braska
Морковна• 28 октября 2023
На узкую ногу обувь у Marc Cain, если это вам поможет.
Кукусики• 28 октября 2023
хо-хо, у меня очень узкая нога, и размерчик - когда 41, когда 42.
в экко много чего подходит, модели естественно на шнуровке. ну и иногда приходится стельку положить, что забрать обьем
Рятівник Малібу• 28 октября 2023
Явтор, така сама проблема. Тільки в мене 40й і 26 нога. Взяла демі кросівки нашого виробництва в шоурумі.
А я кумедна• 28 октября 2023
Правильно про дитяче кажуть, воно часто вужче.
Із дорослого я ношу найчастіше массімо та тамаріс (у мене 41 вузька)
А я кумедна• 28 октября 2023
Ответ дляКукусики
О, здравствуйте, сестра по несчастью))

Кукусики• 28 октября 2023
Ответ дляА я кумедна
О, здравствуйте, сестра по несчастью))
драсьте))
Леся Українка• 28 октября 2023
В інтертопі багато моделей є
Хочу барабульки• 28 октября 2023
тімберленд на вузеньку ногу
А я кумедна• 28 октября 2023
Ответ дляМорковна
Думаю, что автор на ребенка ищет подешевле)
От меня лично спасибо, и поделюсь находкой тоже ближе к мидл-сегменту: atp atelier
Любви вам!• 28 октября 2023
Бартек еще, до 41 размера есть
gizetka• 28 октября 2023
У самой такая проблема,но у меня 41р...вот эти ботинки заказывала на узкую ногу без подъёма хорошо,правда мне оказались маловаты в длину,модель маломерная, смотрите размерную сетку,она правдивая
https://eobuwie.com.pl/p/botki-lasocki-rst-whether...
gizetka• 28 октября 2023
Смотрю плохой отзыв на эту модель,ничего не скажу,на вид не плохие,взяла эту же фирму другую модель,более полномерную нашла