Файна_зупка• 30 октября 2023
Next розміри petite
Дівчата підкажіть, як в Next з розмірами, особливо цікавлять для не високих.
Я 160см і 48кг, не можу зрозуміти, брати для маленьких чи регуляр. Якщо для маленьких то 8Р ? Таке саме питання по регуляр, 8 розмір чи спробувати 6?
Можливо хтось вже купляв Quilted Lightweight Jacket (D63-482), як вона виглядає вживу та на скільки співпадає з розмірами?
Файна_зупка
• 30 октября 2023
Ответ дляМой завтрак
Так на нексі наче ж є таблиця розмірів?
Є, але вона 1 на всі моделі, і для маленьких (petite) вона зовсім крива.
Хочеться отримати куртку і щоб вона сиділа як на фото, а не мішком або підстреленою.
Глубоководная селедка• 30 октября 2023
Як звичайна недорога куртка. У мене за замірами низ 20, верх 18, купила цю куртку у розмірі 16.
СирОжино пирОжино• 30 октября 2023
Я бы брала петит, заказывала у них куртку обычную на свои 160 и там были рукава длинноваты
Глубоководная селедка• 30 октября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
До речі так, у мене 170 зріст і то рукави довгуваті, як на мене
СирОжино пирОжино• 30 октября 2023
Кривая это как, вы заказывали ее пить и не понравилась? Мне сборка на поясе не нравится
Файна_зупка
• 30 октября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
А мені подобається зборка, більше бентежить що спереду її не має і може пузом стирчати. Хочу не об´ємну та легку куртку.