Пластилин_Колец• 03 ноября 2023

Коли і як подарувати краще подарунок, якщо

Ситуація така: ми з сином перебуваємо на відпочинку. В готелі познайомилися з жінкою, в неї дівчинка, теж підліток, здружилися, вони запросили нас в обід на день народження в кафе.
Зранку ми ходимо в столову разом на сніданок. З подарунку : букет квітів і сам подарунок.
Я щось розгубилася і не знаю, коли і як краще привітати. Зранку все подарувати і сказати вітаю, а в кафе привітати словами за тостом?
Чи просто зранку сказати вітаю, а в обід все подарувати перед кафе? Чи тягнути самій оте все і подарувати в кафе? Але ж ми ідемо разом завжди.
Чи може хай син подарує букет зранку, а сказати, що друга частина подарунку в кафе?
І взагалі якось я люблю приберегти слова вітання за столом . Щоб і вітання і подарунок одразу.
Вибачте, що такий тупізм дитячий, але такої ситуації просто в мене не було ніколи.
пу_пугренчик• 03 ноября 2023
Я би привітала зранку

Olenka_y• 03 ноября 2023
При першій же зустрічі подарувати , не розтягувати на 2 частини
автор Пластилин_Колец • 03 ноября 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Я би привітала зранку
Просто сказати вітаю і подарувати? А вітання - побажання прибергти на тост?
Колгоспниця• 03 ноября 2023
Утром словесно поздравить.

букет и подарок на основной праздник в обед.
жар-птица Нюра• 03 ноября 2023
Відразу подарувати все зранку. Нащо розбивати на 2 рази?
Снідаю авокадо• 03 ноября 2023
Я бы утром поздравила. Чего потом тягаться с теми цветами и подарком.
Баба Йога• 03 ноября 2023
Зранку все подарувати і привітати. На святкуванні приготувати тост і все .

Рубаю олівлє• 03 ноября 2023
С утра поздравить словесно. А в кафе все подарки: торжественная часть как бы там, ну и уместнее и красивее будет. Просто в кафе без подарка я бы себя сиротливо как-то чувствовала) типа ситуация обязывает дарить, а уже нечего
Рубаю олівлє• 03 ноября 2023
Ахаха, я ем оливье, ’они’ всё знают!
автор Пластилин_Колец • 03 ноября 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Справа в тому, що з готелю ми також ідемо разом в кафе. З подарунком і букетом ....Теж ситуація дивна
Рубаю олівлє• 03 ноября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Аааа, ну тоді, звичайно, зранку вітайте і даруйте все) А ввечері за столом ваш тост, який ви придумали