Ондатрова шуба• 06 ноября 2023
Варто переїхати чи ні?
Доброго дня! Декілька місяців тому, мій чоловік переїхав в інше місто у пошуках роботи за спеціальністю. Рішення прийняв буквально за декілька днів, не спитавши моєї думки. Стабільної роботи поки він і не знайшов, за всі його потреби платить мама чоловіка, так як вона дуже хотіла щоб він переїхав в інше місто. Я залишилась вдома, і чоловік на мене дуже тисне, щоб я переїздила, в мене через це постійний стрес. Я не проти переїзду, але тут мене тримає те, що в мене висока заробітна плата + місто до якого я звикла. В мене побоювання на рахунок того, що в чоловіка не стабільна робота, та і мені прийдеться шукати нову роботу. Чоловік натомість повністю залежить від його мами, а я не хочу від неї залежати. До того ж цього місяця в мене очікується хороша зп, так чк хочу мати хоча б фінансову подушку,а чоловік не хоче з переїздом навіть до кінця місяця почекати. Порадьте, будь ласка, як правильно вчинити.
Дякую!
Кашка-маняшка• 06 ноября 2023
Какой смысл вашей семьи? Он свалил, не содержит вас на кой он вам с его мамой сдался
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
и с каких пор у нас в Луцке лучше с работой, чем в Тернополе? он и до войны бы депрессивным
Так, його мама сказала, що Луцьк краще ніж Тернопіль.
Почемучка• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Краще там де є робота для нього
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляУнция яда
Вы троллите?
Хотите быть в кровати третьей? Бо место женщины уже занято.
Це правда
Чучело-Мяучело• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Він лише закінчив навчання і хоче відразу на велику посаду, починати з малого не хоче. Тому і не може знайти.
а ну то понятно))
автор, кидайте цього васю і тікайте, він не ваш а мамкин) в мене такий був кавалер колись, все хотів бути директором і сидіти біля кампутера, а коли я знайшла роботу і запропонувала йому також, там набирали персонал, то маман його бідкалась як це синачка сразу такий золотий і не дірєктором)))
з того роя меду не буде, кидайте то золотко мамці
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ длякнопкодав
Так до вас там менше 200 км. При бажанні можна також хоч щотижня їздити
Я працюю 6 днів на тиждень, а чоловік не хоче їздити.
кнопкодав• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Він керується лише тим, що йому мама допоможе.
А що ж не допомогла ще? Північного сяйва чекала? Так вже все, було.
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляПочемучка
Краще там де є робота для нього
Я згідна, але ж він її і в Луцьку ще не знайшов
Почемучка• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Так ото ж. Він просто невдаха, який розраховує на маму
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
а ну то понятно))
В мене схожа ситуація)
кнопкодав• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Та я взагалі то мала на увазі, що якщо чоловік повернеться до Тернополя, то мамо все одно буде їздити, не так воно й далеко.
Ви от можете сказати, нафіга воно ото все вам треба?
Чучело-Мяучело• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
В мене схожа ситуація)
тікай, дитино) будете все життя працювати, а він так і буде в пошуках достойної роботи
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляПочемучка
Він відразу хоче на велику посаду, а з малого починати не хоче, в цьому його проблема.
Попельшка• 06 ноября 2023
Ответ дляЮлія_Ch
На мою думку, потрібно думати в першу чергу про себе. Ви самі написали про те, що переїзд для вас річ не комфортна і навели багато аргументів цьому.
Щодо стосунків з чоловіком - відверто поговорити, розповісти про вашу точку зору, вислухати його.. Але тут бентежить той факт, що дорослий чоловік, який вже завів сім´ю, дослухається по більшій мірі до порад своєї мами та ще й вона йому фінансово допомагає і він з цим ок! Навряд від нього можна буде очікувати доросле та обгрунтоване рішення.
загальна думка більшості порадниць - дружина це тимчасово а мама назавжди :)
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ длякнопкодав
Я хотіла зберегти стосунки, піти на компроміс, але нічого не виходить.
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Дякую за пораду)
Чучело-Мяучело• 06 ноября 2023
Ответ дляЮлія_Ch
Ахах)
Ну як так, то нехай і живуть все життя з мамами))
ну чо з мамами, можна ще знайти закохану дуру, яка буде працювати а він геній диванний)
Живчик-счастливчик• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
а мама его кем работает,и вы с ней лично говорили?
Живчик-счастливчик• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Дякую за пораду)
скажите,что ваша мама вам запрещает ехать
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Мама підприємець.
Звичайно говорила, але в неї така ж сама думка, як і у нього.
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я окрім основної роботи ще підробляю) а він не хоче.
Живчик-счастливчик• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Мама підприємець.
она не хочет сына в бизнес взять? вообще конечно рано он женился
ХвостПистолетом• 06 ноября 2023
Дурість якась.
Спочатку він знаходить роботу своєї мрії, потім знімає для сім´ї житло, потім Ви берете відпустку і ходите на співбесіди, по результатам співбесіди вирішуєте чи переїзджати.
А пригати разом у безробіття - дурість.
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ні, це не за його професією.
Йому 26
Одні думки• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Він місяць пошукав, таку роботу, як він хотів не знайшов, тому і вирішив переїхати. Я пропонувала не їхати так швидко, шукати ще, але він не хотів.
Мама живе в тій області, але декілька разів в тиждень буває у нього.
Оно вам надо, чтобы когда вы к нему передете к вам так часто наведывалась свекровушка. Чтобы на вас навешивали, что и как вы неправильно делаете. Ставьте сразу мужу условие. Он находит стабильную высокоплачиваемую работу, проведывает маму только у нее дома самостоятельно без вас. Тогда вы может быть подумаете, готовы ли вы все бросить и переехать к нему?
Живчик-счастливчик• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ні, це не за його професією.
Йому 26
он и в 46 незрелый будет,а кто по профессии?
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Стоматолог
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
Хороша порада)
Але напевно не з моїм чоловіком.