Ондатрова шуба• 06 ноября 2023
Варто переїхати чи ні?
Доброго дня! Декілька місяців тому, мій чоловік переїхав в інше місто у пошуках роботи за спеціальністю. Рішення прийняв буквально за декілька днів, не спитавши моєї думки. Стабільної роботи поки він і не знайшов, за всі його потреби платить мама чоловіка, так як вона дуже хотіла щоб він переїхав в інше місто. Я залишилась вдома, і чоловік на мене дуже тисне, щоб я переїздила, в мене через це постійний стрес. Я не проти переїзду, але тут мене тримає те, що в мене висока заробітна плата + місто до якого я звикла. В мене побоювання на рахунок того, що в чоловіка не стабільна робота, та і мені прийдеться шукати нову роботу. Чоловік натомість повністю залежить від його мами, а я не хочу від неї залежати. До того ж цього місяця в мене очікується хороша зп, так чк хочу мати хоча б фінансову подушку,а чоловік не хоче з переїздом навіть до кінця місяця почекати. Порадьте, будь ласка, як правильно вчинити.
Дякую!
Живчик-счастливчик• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Він порадився лише зі своєю мамою.
а дети есть?
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляБесбардак
То подавайте на розлучення.
Мамо добряче постаралась повернути синачку собі .
Вона в нього дуже владна. Вона і свого чоловіка так, мого, його брата.
Живчик-счастливчик• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
и представьте эта мама у вас дома без спроса каждую неделю, та ну на
Тюрюнь_Тюнь• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Постійно з ним це обговорюю. Але окрім тиску про переїзд нічого від нього не чую. І фрази ’моя мама допоможе’, а я не хочу залежати від свекрухи.
Вы далеко от линии фронта живете? Может он из-за безопастности приглашает Вас в другой город
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ длякнопкодав
Про які міста мова? Наскільки ви далеко один від одного? Дітей маєте?
Я в Тернополі, він Луцьк
Дітей немає
Смажена полуничка• 06 ноября 2023
автор, вы забавная. читая старпост думала в конце будет вопрос - разводиться уже или еще потянуть кота за хвост?
Тюрюнь_Тюнь• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Я в Тернополі, він Луцьк
Дітей немає
Нужно стараться идти с друг другом на контакт. Странно, как Вы вышли замуж, если Ваш муж Вас не слушает, по Вашим словам.
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ні, в моєму місці безпечніше
Xвостокрутелка• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
спитайте, а як копитне?
автор. це виглядає стрьомно. просто змодулюйте собі ситуацію.
ви все кидаєте. на крилах Always летите до нього. Починаєте з нуля з дулею в кишені.
І тут він вам каже, що охолонув. Почуттів нема. Не відчуває вас своєю музою. Пропонує розлучення.
Просто УЯВІТЬ все це покроково.
Що ви робите?
Звісно, вертаєтесь назад
Біжите на стару роботу. Падаєте в ноги.
А там вже нова дівчинка. Молода. Красива. Розумна. Без закидонів. Землю гризе і спить на роботі. А з іншого боку ви- зрадниця.
І кого шеф вибере? Я б не вас)
Просто УЯВІТЬ все це покроково.
Що ви робите?
Звісно, вертаєтесь назад
Біжите на стару роботу. Падаєте в ноги.
І кого шеф вибере? Я б не вас)
Почемучка• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Він місяць пошукав, таку роботу, як він хотів не знайшов, тому і вирішив переїхати. Я пропонувала не їхати так швидко, шукати ще, але він не хотів.
Мама живе в тій області, але декілька разів в тиждень буває у нього.
Який жах
Суцільна зрада• 06 ноября 2023
Если он переехал, например, в Киев, где и з/п выше и работу найти легче, то правильно сделал. Вы не переезжайте к нему до тех пор, пока он не снимет жилье, не найдет стабильную работу с нормальным доходом. А потом уже подумаете о своих перспективах в новом городе и примите решения либо переезжать к мужу, либо разойтись
Почемучка• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Я теж так вважаю, але через постійний тиск з боку чоловіка вже не витримую
Тисніть на нього теж
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
спитайте, а як копитне?
Просто УЯВІТЬ все це покроково.
Що ви робите?
Звісно, вертаєтесь назад
Біжите на стару роботу. Падаєте в ноги.
І кого шеф вибере? Я б не вас)
Просто УЯВІТЬ все це покроково.
Що ви робите?
Звісно, вертаєтесь назад
Біжите на стару роботу. Падаєте в ноги.
І кого шеф вибере? Я б не вас)
На моє місце вже дуже багато претендентів)
Я б вже не змогла влаштуватись.
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Він переїхав з Тернополя в Луцьк
Біток чи ефір?• 06 ноября 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Он же человек, а не абориген. Как это не хочет слушать?)
Слово абориген означає ’місцевий житель’.
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляУнция яда
А почему человек которому плевать на ваше мнение в таком принципиальном вопросе до сих пор ваш муж? И почему вы на полном серьезе вообще даже мысленно рассматриваете переезд лишаясь доходной работы?
Я хотіла ще якось зберегти наші стосунки, але вже зараз в мене є сумніви.
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так, і є. Вона кожен тиждень до нього приїздить і лишається наніч.
Чучело-Мяучело• 06 ноября 2023
йому пофіг, якщо роботи не знайде, все одно куди їхати, а ви все просрете! мама ще пару місяців посодержить синачку і повернеться, не дуже він і шукає щось
Смажена полуничка• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Він переїхав з Тернополя в Луцьк
и с каких пор у нас в Луцке лучше с работой, чем в Тернополе? он и до войны бы депрессивным
кнопкодав• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ну тут він або має почути здоровий глузд, або все... Кінець стосункам. Поїхати зі стабільності на шию свекрусі то повний брєд.
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Цирк просто(( увольняйся будем оба без работы, дебил пардон он
Він керується лише тим, що йому мама допоможе.
Чучело-Мяучело• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
та не буде він працювати, поки мама дає на сіжки і оплачує квартиру
кнопкодав• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Так до вас там менше 200 км. При бажанні можна також хоч щотижня їздити
Ондатрова шуба
• 06 ноября 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Він лише закінчив навчання і хоче відразу на велику посаду, починати з малого не хоче. Тому і не може знайти.
Почемучка• 06 ноября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Ніколи Луцьк не був депресивним