АдеКВАтная• 06 ноября 2023
Серіал "Слуга народа" дубль 2
Переглянула попередню тему, але все не перечитала. Може, хтось писав логічне пояснення епізоду, де Іван Горозний говорить нашому вінценосному -"Потєрпітє, скоро ми вас асвабадім"? І чому була Zрада, а не Зрада, до чого тоді була літера ця Z? Це все просто співпадіння ж, правда)))
Я не в теме• 06 ноября 2023
А Ви вже дійшли до тієї серії, де у Галицькому королівстві «Все пропало», а потім російськомовні молодці з Донбасу всіх рятують?
Я серіал не дивилась. Це знайома розповіла нещодавно.
БезПаспортаНеПродаю• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Что за бред
Мы с вами видимо мало пьем и не курим 🤷♀️
#ничегонепонимаю
Фоточки нема• 06 ноября 2023
Це той серіал, після якого в 19му році клоун став президентом?
АдеКВАтная
• 06 ноября 2023
Сон снився клоуну і уві сні являлись до нього різні історичні діячі політичні так сказать і Іван Горозний пообіцяв йому, що скоро Україну освободять.
Гл. Амурная• 06 ноября 2023
А мне может кто-то рассказать чем закончился второй сезон? Или сколько там сезонов было?
АдеКВАтная
• 06 ноября 2023
Ответ дляGleva
Він по фільму так і був Горозний з двома о?
Ні, з трьома, а що?
Конфиденциальность• 06 ноября 2023
Ответ дляGleva
Оо, а вы-нудная
Фантазерша• 06 ноября 2023
вы так всему удивляетесь словно война в 22 началась и противостояния запад-восток не было. Как и в любой стране есть свои противоречия. Наши усугублялись тем, что кое кто на них сыграл.
Но это же не открытие, ну
Конфиденциальность• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Все одно не дивитимусь. Фу таке дивитись.
Чого
Все питаю зарання• 06 ноября 2023
Ответ дляФантазерша
Но это же не открытие, ну
Для местных открытие, они дальше своеоо носа не видят))
Невісточка ж• 06 ноября 2023
А там в сериале Зеля хоть уйдет наконец с поста после первой каденции? Или мы им наказаны надолго?)))
Все питаю зарання• 06 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Пiдтримую,шлак
примiтив
Додаю напруги• 06 ноября 2023
Крім Z були ще літери V, O.
Вони чомусь повсюдно мелькали на початку війни.
дожену і ощасливлю• 06 ноября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Якесь божевілля
Цікаво, а є ще такі, хто не дивився ні однієї серії як я?
ХикориДикори• 06 ноября 2023
Ответ дляГл. Амурная
Три сезона. Я смотрела давно. Во втором сезоне его посадили, за что не помню. В третьем было 6 майданов, но ни один из новых президентов ничего не сделал. И пришлось выпустить Голобородько, чтобы он навёл порядок. Посмотрите две последние серии третьего сезона.
Ранковий базар• 06 ноября 2023
Я вообще уже думаю что все это дело готовили с года так 2011 и что все это продумано было до мелочей. Шикарная идея с сериалом и главное типа без палева)))развели людей как стадо лохов
Невісточка ж• 06 ноября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Якесь божевілля
Конечно есть и не мало. Я не смотрела, мама моя не смотрела, знакомых много не смотревших
Для драки• 06 ноября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Чого
Та нічого, дивіться вже.
Я з дитинства не люблю недолугі ’капустнікі’ у виконанні поганих акторів.
Додаю напруги• 06 ноября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Якесь божевілля
Я не дивилась. Лише відгуки тут про цей фільм інколи читаю))
Може тут хто розщедритися та ссилку на цей фільм кине
АдеКВАтная
• 06 ноября 2023
Ответ дляРанковий базар
Та ні, люди в нас розумні, на таке не ведуться. А пасхалочки в серіалі це таке, проіскі кокошниць, не звертаємо уваги.