Оябунчик• 07 ноября 2023
Сколько муж выдержит скрывать измену?
Хочется услышать мнение, сколько мужчина выдержит скрывать измену? Ведь постоянно врать, шифроваться это сложно и тяжело. Тем более, если жена подозревает и контролирует
КвартираЧья• 07 ноября 2023
А вам зачем? Может долго, смотря, какая у него цель. Если уйти хочет, вынудит своим поведением жену его выгнать. Он же не может быть виноват
Просериарила молодость• 07 ноября 2023
Тут другое вопрос
сколько жена выдержит, чтоб не прикончить этого мудака?
Оябунчик
• 07 ноября 2023
Ответ дляВсе і одразу
Какую такую измену, ничего же не было.
Развеселили)
Коко Шанель• 07 ноября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Тут другое вопрос
Так долго, пока жена не расставит все точки над i
Млинці зі смайликом• 07 ноября 2023
Годами могут жить на 2 семьи. И дети с любовницей могут рождаться. Разные случаи
Весняний Марафон• 07 ноября 2023
Тут по разному может быть. Ну они ж не виноваты никогда. Потом окажется, что это жена своими истериками и сомнениями его спровоцировала на это.
Завжди мало• 07 ноября 2023
Мой друг всю жизнь имел любовниц,много.И прекрасную жену,внешне и по характеру она намного лучше.Сейчас ему за 50.
Оябунчик
• 07 ноября 2023
Ответ дляDopiraneca
Може і 25 років, чоловікам так зручно
Не понимаю, как. Это ж постоянно врать, бояться быть пойманным на горячем, придумывать варианты, где взять денег
Дюймовочка• 07 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Чоловіки інші, жінкам їх не зрозуміти
Латвийские_Номера• 07 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Вот что ему не хватало?Бляд**я натура?
Млинці зі смайликом• 07 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Да не сильно они боятся, когда столько лет тягаются
Vlada-Maria• 07 ноября 2023
У моїх сусідів всю ’контору’ спалила дитина, котра вийшла копією кума
І то не признався, казав, що то просто кума на нього задивлялась вагітною
Дюймовочка• 07 ноября 2023
Брехати він вже уміє, втратити жінку не боїться, має і розваги і догляд, для чоловіка все ок, а ви готуйте подушку і тікайте від такого
Латвийские_Номера• 07 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Просто интересно...моему любовнику 52,всю жизнь гуляет,говорит,что жена мозг выносит,я не верю естественно....ей 55 лет,но она очень хорошо выглядит,макияж,маникюр и ему постоянно такие произведения искусства готовит.....
Завжди мало• 07 ноября 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Вот что ему не хватало?Бляд**я натура?
Он очень уважительно всегда общался с женой ,женаты сразу после школы.Вины никакой он не чувствовал.Я знакома с женой и некоторыми любовницами.Друг хороший,но мужа бы такого я не хотела)
Сірничок• 07 ноября 2023
По різному буває. Знаю випадок коли чоловік хіба тільки що коханку третьою в ліжко не приводив, а так не ховався майже ніяк, вдома часто не ночував, перед сусідами/знайомими/батьками стосунки не ховав. Причина - хотів щоб дружина сама все вирішила, а вона ’не помічала’, бо їй було не вигідно втрачати ’матеріальне забезпечення’...
Викачую яйцями• 07 ноября 2023
Якщо ви навіть впіймаєте його на зраді, він скаже, що моя люба тобі примарилось, і то не те, що ти побачила). Він ніколи не признається!!!
Ответ дляОябунчик
Ви переоцінюєте чоловіків і жінок) у мого батька були все життя коханки, про що на якомусь етапі дізналися ми, діти, років у 14-16, мама чи то дійсно не знала, чи вибирала не знати - цього ми від неї не добилися. Так у батька зміна закінчувалась у 3:30 щодня і він щодня о 4 вже був вдома. Зрідка, правда, на вихідних ходив на кілька годин у гараж. Він заробляв реально 3 копійки, нам мозги компастував, щоб ми багато туалетного паперу не використовували. Так що я дізналася з дитинства, що є ДУЖЕ невибагливі жінки.
Оябунчик
• 07 ноября 2023
Ответ дляДюймовочка
Боїться....Тому і питаю, наскільки може вистачити терпіння брехати
Викачую яйцями• 07 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Він боїться втратити комфорт, а не дружину. Його все влаштовує
Дюймовочка• 07 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Не боїться, то так каже, не вірте.
Довго, дуже довго, бо він не терпить, йому подобається дурити обох жінок, так самостверджується.
Викачую яйцями• 07 ноября 2023
Тільки ви зможете це припинити, коли ваше терпіння закінчиться, вам уже на той,час реально захочеться поставити точку у відносинах.
Сірничок• 07 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Стільки скільки дружина буде робити вигляд що ’не в курсі’. Або поки коханка не поставить питання ’ребром’ (хоча в такий ситуації, якщо обере дружину, то неабияка вирогідність, що незабаром з’явитсья наступна коханка)
Оябунчик
• 07 ноября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Коли це буде....(