Божа кульбабка• 10 ноября 2023

Аналізи на обліку вагітності

Дівчата, поясніть хтось бо я вже не розумію🫣 коли ставала на облік мені в той день робили перший скринінг і брали аналізи, кров, сечу.
Наступний раз ось маю у понеділок прийти на другий скринінг. Лікар написала мені на бумажці яких лікарів пройти і що здати чоловіку. І ще на бумажці було написано мені: УЗД, загальний аналіз сечі і ще там якийсь третій аналіз. Ну я і подумала що це знову так само: прийду на скринінг і все здам. Але ось знайшла якесь відео, там дівчата пишуть що вони перед прийомом лікаря за пару днів ходили здавали аналізи, а потім приходили на прийом і типу аналізи були вже готові. І я не можу зрозуміти, це мені треба було раніше здавати ці аналізи чи коли прийду на другий скринінг? Як у вас було, розкажіть будь ласка. Чи дзвонити лікарю питати? Просто як я можу зробити УЗД якщо вона мені його робить. І вона нічого не казала про те аби завчасно приносити якісь аналізи. Короче я заплуталась і не розумію, мені на прийом треба прийти до неї з цими готовими вже аналізами чи це як і минулий раз їх будуть брати в той день день.
Olivka-Misha• 10 ноября 2023
Будете здавати аналізи в той день що прийшли на прийом, ви ж не будете постійно туда ходити. А самі результати можна уточнювати у лікаря через декілька днів чи все добре, можна навіть у вайбер написати чи зателефонувати лікарю, мій лікар так мені і говорив, а у свого ви вже самі спитаєте.

Чебураха з перцем• 10 ноября 2023
Я здавала аналізи до прийому, на прийомі лікар дивилася результати. Оптимальний вихід зараз написати лікарю та перепитати, ви взагалі маєте в будь-який незрозумілій ситуації не боятися написати лікарю та спитати. Хоч по аналізах незрозуміло, хоч покакати не можете, хоч ногу судома звела