Бюст Березуцкого• 10 ноября 2023
Маленька голова в плода
Писала раніше сюди на цю тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3424651#a81...
Сьогодні робили повторне УЗД, дитина в вазі прибавила, і всі показники в нормі окрім голови. Якщо раніше по розвитку всі показники були в нижній межі норми, то сьогодні всі показники в нижній межі, а голова взагалі не в нормі навіть і не відображається в графіку, в мене 37,3 тижнів зараз, голова дитинирозвинега на 33. В кого таке було? Через три дні пройду повторне УЗД, на кращому обладнані і в іншого лікаря. Цікавить ваш досвід
Рожайтретьего• 10 ноября 2023
А что с кровотоками? Может уже надо родоразрешать? У знакомой размер животика сильно отставал, родила в 35 недель т.к. подтекали воды, сейчас с малышкой все хорошо