ФрекенБок• 16 ноября 2023

Горло зовсім не можу глотати

Від ранку нічого не їм ,так як дуже сильна біль в горлі випила вже другу таблетку перецетанолу.дальше сильна біль
Псикаю орасепт , і випила зранку антибіотик зовсім нічого не помагає,що випити від болі?
Кидстаффовна• 16 ноября 2023
Зачем антибиотик??
Столічна штучка• 16 ноября 2023
А зачем антибиотик?( Полоскайте часто, ромашка, шалфей. Спрей Фортеза, сосалки Декатилен. Ибупрофен при боли. Много пить теплого.
ПростоБелка• 16 ноября 2023
Ибупрофен
Люблю кетчуп• 16 ноября 2023
Ибупрофен. Но вам ничего не поможет в существенной степени. Нужно просто подождать. Антибиотик вы зря выпили. Если очень хотелось антибиотик, то хотя бы стрептатест нужно было сделать. Вряд ли у вас стрептококковая ангина.
Кидстаффовна• 16 ноября 2023
Ибупрофен 400, тантум верде форте спрей, теплое (не горячее!) питье и время
Менее Более• 16 ноября 2023
Для горло хорошо декатылен, фортеза спрей
Мульйонерша• 16 ноября 2023
фортеза спрей та полоскати звичайною сіллю з содою 1 раз на годину
Варена цибуля• 16 ноября 2023
аб допоможе лише через добу
120-120-120 (не худею)• 16 ноября 2023
В мене з суботи ангіна. Від болю в горлі гарно допоміг німесил.
автор ФрекенБок • 16 ноября 2023
Дуже дякую вам а ще дуже багато гною
Полюю на дрони• 16 ноября 2023
Мне ничего не помогает
КошкинДом• 16 ноября 2023
Правильно, що почали з антибілтика. У мене таке ж було. Не можна було їсти. Антибіотик врятував.
Mikulishna• 16 ноября 2023
орасепт слабенький. возьмите спрей стрепсилс с лидокаином
Полюю на дрони• 16 ноября 2023
Ответ дляФрекенБок
Дуже дякую вам а ще дуже багато гною
У вас ангина?Температура?
КошкинДом• 16 ноября 2023
Тільки, непамятаю, назву ьаблеток. Лікар призначила. Лор.
ДелиВерка• 16 ноября 2023
Ответ дляФрекенБок
Дуже дякую вам а ще дуже багато гною
Полощите.Ябл.уксус 1 ч.л.6а стакан теплой воды,или сода-соль на крайняк.
Чекаю завтра• 16 ноября 2023
Ответ дляФрекенБок
Дуже дякую вам а ще дуже багато гною
стрепсилс інтенсив пшикалка або тандум верде полоскалка.
якщо стрептококова ангіна -полегшення десь після 2-3 прийому аб
Первая ласточка инфляции• 16 ноября 2023
Полоскати кожну годину - сода, сіль, йод, до вечора вже не буде боліти
Варена цибуля• 16 ноября 2023
Ответ дляФрекенБок
Дуже дякую вам а ще дуже багато гною
пити азітроміцин в правильній дозі. і не менше 7 днів.3 дні не прокатить
Варена цибуля• 16 ноября 2023
Від болю в горлі Анзібел.і полоскати щогодини.тоді буде результат
Якось так і живу• 16 ноября 2023
Ответ дляФрекенБок
Дуже дякую вам а ще дуже багато гною
Ну тогда все три таблетки пейте раз начали, не прерывайте.
Тантум Верде облегчает и много полоскать горло, вымывать гной
Сапай вазони• 16 ноября 2023
Ответ дляМенее Более
А мені фортеза не допомогла і декатилен не допоміг, в мене горло далеко болить, треба щось дієвіше.
Менее Более• 16 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
У вас ангина наверное, у меня был грипп то помогло хорошо от сухого кашля. Я прям ночью просыпалась от кашля.
Веккy• 16 ноября 2023
Так антибиотик поможет завтра или к ночи. Не все так быстро.
РойЛеля• 16 ноября 2023
Зараз ходить стрептококова ангіна. Вже як почали антибіотик, то не кидайте