Марія -bb82• 19 ноября 2023

Солодке під час вагітності

13 тиждень. Ще не набрала вагу взагалі. Дуже тягне на солодке. Їм круасани, цукерки, шоколад, тортики, булочки, багато фруктів кожен день. Але частина із цього типу корисна, хелсі. Це взагалі нормально?? Боюсь щоб цукор не піднявся, але не можу зупинити себе ))
Ксенияяяяя• 19 ноября 2023
Контроль цукру по протоколу на регулярних обстеженнях. Ви ставали на облік, аналізи здавали?

автор Марія -bb82 • 19 ноября 2023
Ответ дляКсенияяяяя
Так. В 8 тижнів ставала. Був а нормі цукор.
І нещодавно 1 скринінг був. Але там не було цукру
Ксенияяяяя• 19 ноября 2023
Наступний візит до гінеколога коли? Напевне видасть наступний стос направлень, має бути і цукор. Скажіть лікарю про свої думки і побоювання з цього приводу. Поки немає заборони, насолоджуйтесь
Annnikz• 19 ноября 2023
Те ж саме, дуже хочу солодкого, торти, тістечка, булочки, а ще газованої солодкої води🤩 намагаюсь трохи стримуватись але важко) в мене правда вже 9 місяць
автор Марія -bb82 • 19 ноября 2023
Ответ дляКсенияяяяя
На початку грудня. Дякую))
Ксенияяяяя• 19 ноября 2023
Ответ дляМарія -bb82
На початку грудня. Дякую))
Якщо Вас дуже турбує це питання, можете здати кров окремо. В деяких поліклініках можуть робити експрес тест глюкометром. Чи попитайте у знайомик, може, в когось він є